Všetky Pohľad

Otvorenie vynoveného showroomu SCH Bratislava

#POHĽAD | V posledných mesiacoch prebehla kompletná rekonštrukcia priestorov predajného centra v Bratislave. Od konca mája 2023 sa naša pobočka prezentuje v novom šate - výstavná plocha bola rozšírená, výber vystavených produktov je mnohonásobne väčší a celý výstavný priestor bol zmodernizovaný.

Po niekoľkých mesiacoch intenzívnych príprav a nepretržitých stavebných úprav bol showroom oficiálne otvorený 25. mája 2023 v rámci Partnerského dňa. Nový showroom v Bratislave žiari pestrým portfóliom vystavených produktov. Už vo vstupnej hale zákazníkov zaujmú vystavené novinky v moderných kubusoch. Predajňa je rozčlenená na viac sektorov, v ktorých nájdete vystavené náradie, stavebné a nábytkové kovanie, upevňovaciu techniku, chemicko-technické produkty, kuchynské spotrebiče, drezy, armatúry, ale aj rozšírenú ponuku pracovného oblečenia a výrobky súvisiace s bezpečnosťou pri práci. Osobitný priestor dostala aj prezentácia interiérových a exteriérových dverí či drevených a vinylových podláh. Súčasne sa výrazne rozšírila výstavná plocha o novú expozíciu drevoobrábacích strojov, ktoré sú pripravené na predvádzanie a testovanie. 

Pozornosť púta najmä funkčná kuchyňa s najmodernejšími vstavanými spotrebičmi, kovaniami a policovými systémami. Zákazníci v nej nové trendy nielen vidia, ale môžu si ich aj odskúšať. Ako celok je nový showroom v Bratislave príjemný a inšpiratívny a ponúka návštevníkom možnosť vidieť nainštalované produkty naživo. Pri výbere nákupu totiž hrá hlavnú rolu optika a haptika.

Prokuristka spoločnosti Zuzana Zajacová Puhallová sa z nového pracovného prostredia teší: „Showroom by mal slúžiť ako miesto inšpirácie. Chceme vzbudiť v zákazníkoch ešte väčšiu zvedavosť na portfólio firmy  Schachermayer a zabezpečiť pocit, že u nás vždy nájdu odborné poradenstvo a kvalitné výrobky v priateľskej atmosfére.“

Virtuálna 3D prehliadka predajného centra

( )