To nás poháňa: od roku 1838

V roku 1838 založil Joseph Schachermayr zámočníctvo so sídlom v Linzi. Bol to základný kameň nášho podniku. Odvtedy sa spoločnosť Schachermayer kontinuálne menila spolu s trhom. S hospodárskym rozhľadom a inovatívnymi impulzmi zaručuje rodina počas generácií stabilný rast podniku. 

Rodinný podnik v 6. generácii

Na základe viac ako 180-ročnej rodinnej tradície vedú podnikovú skupinu od roku 2008 Gerd a Josef Schachermayerovci: Gerd Schachermayer je zodpovedný konateľ spoločnosti Schachermayer, Josef Schachermayer spoločnosti Rechberger. Pod ich vedením sa trvale investuje do prestavby a výstavby oboch podnikov, okrem toho sa pobočky vnútroštátne a medzinárodne pravidelne modernizujú. Stredobodom je udržateľná orientácia na zákazníka, preto sa pod vedením Gerda Schachermayera rozvíja aj ponuka služieb. Aktuálne vedú obaja bratia rodinný podnik v šiestej generácii.

Veľkoobchodník pre technické produkty

Máme dlhoročné skúsenosti z odvetvia a veľký výber sortimentu technických produktov a dizajnových riešení. Našu vysokú orientáciu na služby v oblasti starostlivosti o zákazníka môžeme na trhu realizovať so silným tímom zamestnancov. V celej Európe sa staráme o remeselné podniky zo sektora spracovania dreva, skla a kovov, priemyselné podniky, ako aj obchodné podniky. Radi vám poskytneme podporu pri realizácii projektu aj s naším rozsiahlym sortimentom produktov. Viac ako 100 000 skladových artiklov je pre našich zákazníkov k dispozícii vo webovom katalógu: nábytkové kovania, upevňovacia technika, prefabrikáty, skladovacia technika, kovy, náradia, chemicko-technické produkty, kuchynské zariadenia, výlevky, armatúry a sanita, stroje na obrábanie dreva a kovov.

Na webový katalóg.

Ako poskytovateľ služieb naviazaný na zákazníka

Naši zákazníci majú prístup k enormnému sortimentu, profitujú z moderných logistických štruktúr, porovnávajú a objednávajú prakticky prostredníctvom internetového obchodu alebo využívajú odborné poradenstvo poskytované našimi internými a externými predajcami v celom Rakúsku. Apropo poradenstvo: Naša sieť expertov v odborných oddeleniach vám poskytne podporu aj pri komplexných aplikáciách a špeciálnych otázkach. Individuálne riešenia a rýchla realizácia sú pritom v popredí. Poskytujeme vám podporu s našimi službami v oblasti predaja, procesov, výroby, logistiky a strojov. To vám ušetrí čas na to podstatné.

Presvedčte sa o našej ponuke služieb.

 

Regionálne korene, celoeurópska pôsobnosť

Poznáte Yellow-City v Linzi? Takto nazývajú naši dlhoroční zákazníci našu podnikovú centrálu s poradenským svetom s veľkosťou 6 000 metrov štvorcových v lineckej priemyselnej oblasti. Moderné výstavné priestory a najlepšie zákaznícke poradenstvo nájdete aj vo Viedni, St. Pöltene, Grazi, Villachu, Rankweile, Innsbrucku a Salzburgu. Špecifickú ponuku v jednotlivých krajinách poskytujeme našim zákazníkom v pobočkách v Maďarsku, Českej republike, Slovinsku, Slovensku, Chorvátsku, Poľsku, Bosne a Hercegovine, Srbsku, Rumunsku, Taliansku a Nemecku. Mimochodom, z „Yellow-City“ vznikol náš hashtag #helloyellow. Sledujte nás aj online – sme tu pre vás multimediálne!

Kontakt a príjazd k všetkým sídlam