Newsletter - prihlásenie na odber

Buďte vždy v obraze! Náš Newsletter vychádza raz mesačne a informuje vás o aktuálnom dianí vo firme, nových produktoch a inšpiratívnych projektoch našich zákazníkov.

Newsletter - servis

Najdôležitejšie veci vždy na očiach. S newsletterom spoločnosti Schachermayer budete držať krok s aktuálnymi trendami v odbore a dostávať zaujímavé informácie pre Vás a pre Vašich zákazníkov. Každý mesiac prostredníctvom e-mailu obdržíte najnovšie informácie o produktoch a novinkách spoločnosti z rôznych oblastí. 

Zadaním svojho mena a e-mailovej adresy vyjadrujem súhlas so zasielaním informačného spravodajcu Newsletter od spoločnosti Schachermayer, spol. s r. o.

Prihlásenie

Informácie o ochrane osobných údajov

Zabezpečenie a ochrana vašich údajov je pre nás obzvlášť dôležitá.
V rámci zasielania Newslettera budú Vaše osobné údaje, ktoré ste nám poskytli, uložené a spracované v rozsahu, ktorý je nevyhnutný pre zasielanie tohto spravodajca. Vyjadrením súhlasu pre zasielanie Newslettera zároveň súhlasíte s tým, že budete dostávať reklamu od našej spoločnosti ako súčasť newsletteru. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to priamo v päte Newslettera v časti NEWSLETTER – ODHLÁSIŤ SA Z ODBERU, alebo nám jednoducho napíšte e-mail na odhlásenie s príslušnou e-mailovou adresou, ktorý zašlete na redakcia@schachermayer.sk

Ochrana osobných údajov