Všetky Pohľad

Partnerský deň 2023

#POHĽAD | Vo štvrtok 25. mája sa konal u nás v predajno poradenskom centre v Bratislave Partnerský deň, spojený so slávnostným otvorením prerobeného showroomu. Skvelá nálada a krásne počasie doprevádzali celú akciu, ktorá je už v našej firme tradíciou.

Tohtoročný partnerský deň bol vo "veľkom štýle", práve kvôli tomu, že bol spojený so záverečnou fázou prerábky showroomu - jeho slávnostným otvorením. Punc výnimočnosti mu dodal nielen moderátor a príjemná hudba, ale aj netradičné množstvo dodávateľov, ktorí prijali naše pozvanie. Priestor okolo budovy bol obklopený dodávateľskými stanoviskami. Úplnou novinkou a veríme, že aj jedinečným zážitkom pre zúčastnených bola kuchárska show na inteligentných, inováciami nabitých spotrebičoch SIEMENS. Návštevníci, ale aj zamestnanci či prítomní vystavovatelia mohli vyskúšať výborné dobroty vytvorené priamo v našej novej funkčnej kuchyni. Rovnako ako plocha pred budovou, aj vnútorný priestor bol naozaj plný dodávateľov a prebiehali tu živé diskusie či súťaže o hodnotné ceny. 

Partnerský deň bol pre nás výnimočným a nezabudnuteľným zážitkom. Bolo nám cťou vás privítať a stráviť s vami čas pri rôznych aktivitách a prezentáciách. Váš záujem, otázky a angažovanosť nám ukázali, že máme výnimočných a lojálnych zákazníkov. Chceli by sme sa tiež poďakovať všetkým našim partnerom a dodávateľom, ktorí nám pomohli usporiadať toto úžasné podujatie. Ich podpora a spolupráca boli nenahraditeľné a bez nich by tento deň nebol možný.

Veríme, že ste si užili program, ktorý sme pre vás pripravili, a že ste odniesli nové poznatky a inšpirácie. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá, pretože nám pomáha neustále sa zlepšovať a prispôsobovať sa vašim potrebám. Celý náš tím sa už teraz teší na ďalšie takéto stretnutie.

Video z Partnerského dňa

VIAC informácií o otvorení nového showroomu

 

( )