Všetky Impulz

Zoznámte sa s najštýlovejšou chladničkou Siemens

Priestranný interiér sa flexibilne prispôsobí akýmkoľvek potrebám a spĺňa vysoké štandardy, pokiaľ ide o pohodlie a dizajn. To je iQ700 French door chladnička s mrazničkou.

Štýlová zásuvka na nápoje

Zvonku na prvý pohľad zaujme osvetlená zásuvka na nápoje elegantne zakomponovaná medzi chladiacu a mraziacu časť chladničky. Vyzerá fantasticky a vždy budete pripravení na prípitok. Mierne vychladené červené, studené biele, svieže bublinky alebo obľúbené pivné špeciály: integrovaná zásuvka má vlastné nastavenie a nápoje sa dajú vychladiť na päť rôznych teplôt, aby boli vždy dokonale uložené a  pripravené na servírovanie. Elegantné dubové poličky majú miesto až na 17 fliaš na dvoch úrovniach a integrované osvetlenie zaručí perfektnú prezentáciu. Chladnička je vybavená senzorom, ktorý zapne jemné
osvetlenie nápojov a ovládacieho panela, keď sa niekto k spotrebiču priblíži. 

Vždy plne pod kontrolou

S technológiou Home Connect budete so svojou chladničkou vždy v spojení. Chladničku je možné odkiaľkoľvek kontrolovať a nastavovať, napríklad ju môžete prepnúť do prázdninového režimu cestou na dovolenku a opäť nastaviť na chladenie pri návrate domov. V aplikácii Home Connect sa dá tiež upraviť nastavenie osvetlenia apod. 

Nepostrádateľná mraznička

Mraznička je vybavená technológiou noFrost, abyste ju nemuseli namáhavo odmrazovať. noFrost odvádza vlhkosť, udržuje vzduch suchý, zabraňuje tvorbe námrazy na stenách i potravinách a udržuje nízku spotrebu energie. Spotrebič tiež ponúka integrovaný výrobník ľadu. 

 

 

( )