Všetky Impulz

Všetko, čo potrebuje moderné pracovisko

Obľúbený ELEVATOR v elegantnom a nadčasovom prevedení PURE BLACK

#IMPULZ | Produkty BACHMANN sa vyznačujú funkčnosťou a spĺňajú vysoké technické nároky. Predstavujeme vám novinky, ktoré nájdu svoje uplatnenie v modernej kancelárii, obývačke či kuchyni. Nový dizajn, nová farebná koncepcia, prepracovaná funkčnosť alebo vzhľad – to všetko s ešte väčším prínosom pre užívateľa!

TWIST 2

Obľúbený TWIST novej generácie. Nový TWIST 2 sa dá automaticky otvoriť stlačením tlačidla, vďaka čomu je jeho používanie ešte pohodlnejšie. Po použití sa kryt jednoducho a bezpečne zatvorí rukou. Nová povrchová úprava proti odtlačkom prstov zaisťuje, že po ňom nezostanú žiadne stopy používateľa ani odtlačky prstov.

TWIST 2 sa vyznačuje osviežujúcim, inovatívnym dizajnom s vysoko kvalitnými povrchmi. TWIST 2 je teraz dostupný aj ako štvorcová verzia a s 22 wattovou USB A/C nabíjačkou pre rýchle nabíjanie koncového zariadenia. Okrem toho má nový TWIST 2 aj odnímateľný kryt, ktorý ešte viac uľahčuje čistenie.

Vďaka kompaktnému dizajnu a nízkej montážnej hĺbke možno TWIST 2 integrovať do kuchynských pracovných dosiek alebo stolov, čím šetrí miesto. Napájací kábel je vedený blízko krytu a montážna hĺbka je len okolo 40 mm. To znamená, že jednotku možno bez problémov inštalovať nad zásuvkami.

Webshop TWIST 2

MINI PORT REPLICATOR

Internetové pripojenie, napájanie, pripojenie obrazovky – Mini Port Replicator spája všetko, čo notebook potrebuje, a prehľadne integruje do jedného pripájacieho panela. To znamená, že celé usporiadanie stola možno zostaviť iba jedným káblom a pracovná plocha zostane uprataná. Mini Port Replicator uľahčuje používanie stola rôznymi ľuďmi v rámci nového kancelárskeho trendu zdieľania pracovných stolov.

Mini Port Replicator je pripojený k notebooku cez USB-C – a notebook je napájaný elektrickou energiou. Port Mini Display Port, USB-A a sieťové pripojenia sú k dispozícii na zadnej strane. Pre ďalšie zariadenia, ako je myš alebo slúchadlá, sú k dispozícii dve pripojenia USB-A. Celý systém funguje na princípe Plug&Play. Mini Port Replicator je napájaný elektrickou energiou cez USB-C, buď priamo cez USB-C, alebo cez napájaciu jednotku.

PURE BLACK

Čierna je neutíchajúcim trendom posledných rokov. Štýlová čierna farba dokonale zapadne do obývacej izby, kuchyne či kancelárie. Produktová séria PURE BLACK je odpoveďou spoločnosti BACHMANN na tento trend. Znamená to, že obľúbené produkty KAPSA, ELEVATOR, TWIST, PRIMO 2, DESK 2 a PIX teraz nájdete aj v čiernom prevedení. Séria PURE BLACK v sebe spája exkluzivitu a dizajn s nadčasovou eleganciou.

Viac informácií o novinkách v našom sortimente vám radi poskytnú naši obchodní zástupcovia. 

( )