Všetky Impulz

Štýlová ochrana voči počasiu

Prístrešky Längle ponúkajú nielen dostatočnú ochranu voči povetrnostným vplyvom, ale zapadajú aj do celkového konceptu ako dekoratívny sklenený prvok. © Längle Glas

#IMPULZ | Sklenené prístrešky spĺňajú v dnešnej architektúre niekoľko požiadaviek. Okrem ochrany pred poveternostnými vplyvmi sú aj obľúbeným prvkom dizajnu fasády. Vďaka svojej priehľadnosti a dojmom ľahkosti poskytujú vítané spestrenie vzhľadu každej budovy. Ponúkajú tak dokonalú kombináciu funkčnosti a dizajnu. Systémy striešok Längle AL-SKY zaujmú svojim prepracovaným prevedením a ponúkajú hneď niekoľko výhod.

Funkčná ochrana a jasný výhľad sú osvedčeným mottom systémov prístreškov Längle. Zákazníci si môžu vybrať tiahla rôznych dĺžok podľa požadovaného presahu striešky. Na vyžiadanie sú k dispozícii špeciálne dĺžky, ktoré sú vyrábané individuálne pre daný projekt. V súlade s požadovanou estetikou sú k dispozícii montážne dosky rôznych tvarov: obdĺžníkové, okrúhle aj štvorcové. Okrem verzie s tiahlami je k dispozícii aj riešenie s konzolami z ušľachtilej ocele, ktoré sa rovnako upevňujú do existujúcej steny.

Kvalita a bezpečnosť

Všetky horné zasklenia musia byť vyrobené z vrstveného bezpečnostného skla, ktoré sa skladá z dvakrát 6mm až 12 mm TVG so štvornásobnou PVB fóliou, v  závislosti na  statických požiadavkách. Bezpečné upevnenie v stene musí určiť statik v závislosti na podklade a upevňovací materiál sa objednáva zvlášť. Aby bola náročnosť výpočtu stavebného inžiniera čo najmenšia, je pre všetky systémy prístreškov k dispozícii typová statika. V súlade so známou filozofiou spoločnosti Längle sú všetky diely vyrábané stopercentne v  Rakúsku z  vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele A2. To zaručuje dlhú životnosť. Všetky systémy striešok sú redukované na  minimum a  poskytujú zákazníkovi maximálnu bezpečnosť dlhé obdobie.

 

Webkatalog kovanie pre sklenené prístrešky

( )