Všetky Impulz

Kvalitný matrac je základom kvalitného spánku

#IMPULZ | MLILY® je medzinárodná značka, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu produktov na spanie, vyrobených z jedinečných a inovatívnych materiálov. Kolekcia matracov Essence Sleep® prináša revolúciu do vašej spálne. Vyskúšajte matrace Essence Sleep® – a objavte, ako môžu matrace zmeniť váš život... navždy.

Zobuďte sa oddýchnutí a bez napätia

Kvalitný spánok priamo ovplyvňuje vaše duševné a fyzické zdravie. Regenerácia a koncentrácia našich síl sa deje predovšetkým počas nočných hodín v spánku. Nedostatok spánku priamo ovplyvňuje vašu energiu počas dňa, produktivitu, emocionálnu rovnováhu a dokonca aj vašu váhu. Správny matrac je preto pre vašu pohodu veľmi dôležitý. Matrace Essence Sleep® vám poskytnútnú správnu oporu, umožnia vám rýchlejšie zaspať a zobudiť sa zregenerovaní.

Na matraci strávime približne tretinu svojho života. Kvalitný matrac je základom kvalitného spánku. Vyberte si z našej ponuky topperov a matracov vyrobených z najkvalitnejších materiálov. 

Matrace Essence Sleep

Matrace sa prispôsobia vašej váhe, kontúram tela a štýlu spánku, aby zabezpečili maximálne uvoľnenie svalov a úplnú regeneráciu počas spánku. Chrbtica zostane v správnej polohe počas celej noci a ranné bolesti a stuhnutosť budú minulosťou. Matrace sú obojstranné, vďaka čomu sú odolnejšie a majú dlhú životnosť.

  • optimálna termoregulácia
  • antialergické a antibakteriálne vlastnosti
  • vysoká priedušnosť
  • jednoduché a nenáročné na údržbu
  • poťah na zips 

 

WEBKATALOG: vrchné matrace 

WEBKATALOG: penové matrace

WEBKATALOG: hybridné matrace

Pre viac informácií kontaktujte našich obchodných zástupcov

( )