Všetky Impulz

Staloc: Úspech nie je náhoda

S víziami, dobrými ponukami a najvyššou kvalitou sa spoločnosť Staloc vypracovala na obľúbeného a úspešného hráča na trhu. © Staloc

#IMPULZ | Keď v roku 1978 americký súd zrušil patent na anaeróbne lepidlá, otvorili sa úplne nové možnosti. Zakladateľ spoločnosti Hubert Stankovský sa koncom 70. rokov 20. storočia chopil príležitosti a so svojou novozaloženou spoločnosťou Staloc vypracoval technológiu lepenia na najvyššej úrovni. S lepidlami a mazivami na kovy dobyl veľký svet spojovacej techniky z Horného Rakúska.

S víziami, dobrými ponukami a najvyššou kvalitou sa spoločnosť v posledných desaťročiach vypracovala na obľúbeného a úspešného hráča. Začiatkom 2000-tych rokov prevzali dvaja synovia Lukáš a Gregor vedenie vo firme. Druhá generácia v súčasnosti presviedča zákazníkov po celom svete o kvalite lepidiel a mazív Staloc novými impulzmi, inovatívnymi produktmi, medzinárodnou orientáciou a špičkovým servisom. Staloc teraz predáva produkty zo siedmich rôznych lepiacich technológií a neustále pracuje na novom vývoji.

Všestranná ponuka

Široká škála produktov siaha od anaeróbnych lepidiel a štrukturálnych lepidiel až po vysokovýkonné mazivá. Slúžia tak malým podnikom, ako aj veľkým priemyselným skupinám. „Schopnosť obslúžiť a pokryť individuálne potreby našich zákazníkov najlepším možným spôsobom je pre nás ako spoločnosť veľmi dôležitá. Ak je to možné, dodávame všetko z jedného zdroja. Naši zákazníci si túto kvalitu veľmi cenia, a preto Stalocu dlhodobo dôverujú – na to sme hrdí,“ hovorí v rozhovore generálny riaditeľ Lukáš Stankovský. Na produkty Staloc sa spoliehajú napríklad aj profíci na slávnych pretekoch Le Mans. Výroba je outsourcovaná, ale so sídlom v Európe. Pridaná hodnota tak zostáva v bezprostrednej blízkosti, dodávateľské reťazce zostávajú spoľahlivé a plní sa aj aspekt udržateľnosti. „Neporovnávame sa s veľkými hráčmi v tomto odvetví, ale namiesto toho poskytujeme našim zákazníkom ideálny pomer ceny a výkonu so zvládnuteľnou štruktúrou a najlepšou možnou kvalitou. Spojenie s našimi zákazníkmi a ich potrebami je pre nás ako špecialistu veľmi dôležité,“ dodáva generálny riaditeľ Stankovský.

WEBKATALOG: Chemicko technické produkty STALOC 

 

( )