Všetky Pohľad

Webshop vyhľadávanie: od hľadania k nájdeniu

Vďaka vylepšenej funkcii vyhľadávania sú zobrazené len relevantné výsledky

#POHĽAD | Funkcia vyhľadávania s rýchlymi, prehľadnými a predovšetkým relevantnými výsledkami je základom dobrého internetového obchodu. Z tohto dôvodu sme zásadne prepracovali srdce nášho webového katalógu - funkciu vyhľadávania. Nové vyhľadávanie teraz ponúka našim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú potrebujú k rýchlemu nájdeniu požadovaného tovaru a jednoduchšiemu nakupovaniu.

Relevantné výsledky vyhľadávania

Nová funkcia vyhľadávania prináša presné výsledky hľadania. Zákazníci tak môžu ľahko a rýchlo nájsť požadované výrobky, bez zdĺhavého vyhľadávania. Napríklad: ak hľadáte priamočiaru pílu od spoločnosti Bosch. Do vyhľadávacieho okna zadáte kľúčové slová "priamočiara píla" a "Bosch" a získate relevantné výsledky svojho vyhľadávania.

Podporované pole návrhu

Už nemusíte zadávať celé hľadané slovo, stačí prvé písmená. Funkcia vyhľadávania totiž rozpozná, čo máte na mysli už po niekoľkých písmenách. Jedná sa o interaktívny prvok, ktorý pomáha používateľom rýchlejšie a jednoduchšie zadávať relevantné hľadané výrazy alebo názvy produktov. Používatelia ho môžu použiť na priamy výber produktov alebo na prechod na konkrétnu skupinu produktov, aby bolo ich vyhľadávanie ešte efektívnejšie. Podporované pole návrhov je už aktívne aj v mobilnej verzii na smartfónoch alebo tabletoch.

Vylepšenie špeciálneho vyhľadávacieho filtra

Ak napríklad hľadáte priamočiaru pílu značiek Bosch a Festool, môžete do špeciálneho vyhľadávacieho poľa (v štruktúre produktových skupín so symbolom lievika) zadať niekoľko značiek alebo iných parametrov /filtrov. (napr. Volt alebo podobne).

 

Sme pevne presvedčení, že zavedenie tejto novej funkcie vyhľadávania bude obohatením pre náš webshop. Oceníme vašu spätnú väzbu, ako sa vám nové hľadanie osvedčilo v praxi.

Tím Schachermayer 

( )