Všetky Impulz

Solido by CARESSI všetko dokonale zladené

Štýlová a nadčasová kolekcia Caressi Gun Metal sa hodí do každej kuchyne

#IMPULZ | Sledujeme nastupujúce trendy vo svete a hľadáme spôsoby, ako ich urobiť krajšími, lepšími a lacnejšími. Okrem známych drezov sme rozšírili sortiment o vodovodné batérie a príslušenstvo. Dúfame, že týmto sposobom môžeme prispieť k realizácii Vašej vysnenej kuchyne. Pozrite sa na najnovšie série Caressi v dvoch základných prevedeniach: moderné antracitové Gun Metal a luxusné medené Cooper.

Štýlová a nadčasová

Kuchyňa v modernom interiéri zohráva dôležitú úlohu, preto sa nároky na použité materiály či výber farieb zvyšuje. Nová kolekcia Caressi Gun Metal je štýlová a nadčasová a hodí sa do každej kuchyne. Aj tej, ktorá je ladená v svetlejších farbách. Tmavý antracit určuje tón, preto je táto kolekcia dokonalým riešením aj pre tých, ktorí ešte nie sú pripravení na dizajn kompletne čiernej kuchyne. 

WEBKATALOGKolekcia Caressi Gun Metal 

Slávnostný dotyk 

Dlhú dobu bola meď považovaná za staromódnu. Ale to je už nenávratne preč! Medený vzhľad je trendy, tak prečo to nevyužiť aj v kolekcii drezov. Drezy kolekcie Cooper dodajú kuchyni hrejivý, elegantný až slávnostný nádych.

WEBKATALOGKolekce Caressi Cooper 

PVD povrch

Drezy sú vyrobené z ušľachtilej ocele (SS304) a majú PVD povrch. Jedná sa o povrchovú úpravu, ktorá sa na materiál nanáša pomocou vákuového procesu. Povrch kuchynských batérií je odolnejší voči poškrabaniu a tvrdší oproti tomu chrómovému. Okrem PVD povrchu majú drezy aj vrstvu voči otlačkom prstom. Vďaka tomu sú tieto produkty omnoho jednoduchšie na údržbu a používanie.

Dokonalé doplnky

Doplnky Caressi zkompletujú vašu kuchyňu. Od podložiek pre riad po misky na zvyšky. Samozrejmosťou je aj dávkovač mydla. To všetko aj v nových farebných prevedeniach. Jednoducho dokonale zladené. 

 

( )