Všetky Impulz

Kľučky s personalizovaným gravírovaním

#IMPULZ | Kovanie je veľmi dobrým a efektívnym spôsobom, ako šikovne nastaviť akcenty v miestnosti a vytvoriť tak príjemnú atmosféru. S novými kľučkami teraz môžete realizovať svoje osobné nápady. Individuálny nápis na kľučke je vyrytý špeciálnym laserom a môže tak prispieť k lepšej orientácii v budove.

Kľučky od Marchesi sú vybavené individuálne navrhnutou vložkou, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť. Slúži nielen na orientáciu ale aj ako dizajnový doplnok. Uplatnenie nájde najmä v hoteloch, veľkých kanceláriách, inštitúciách, nemocniciach, lekárskych ambulanciách alebo veľkých firmách. Individuálne označenie kľučiek dverí môže byť veľkým pomocníkom pre hostí, zákazníkov alebo pacientov. Malé detaily často robia veľký rozdiel, ktorý vedie k celkovej spokojnosti zákazníkov alebo pacientov. Najmä pre starších ľudí môže tento detail znamenať oveľa viac, ako len estetické skrášlenie. Nápis na kľučke dverí sa tak stáva nepostrádateľným sprievodcom najmä pre starších ľudí, ktorí hľadajú tie správne dvere.

Uľahčená orientácia

V tomto kontexte môže byť vyryté čokoľvek, čo si želáte. Najmodernejší laser poskytuje rôzne typy písma, ako aj symboly alebo vzory v závislosti od potrieb používateľa. Personalizovaná vložka uľahčí každodenný život zákazníkom či pacientom. Dizajnovo príjemne ladí s prostredím.

 

Webkatalog: kľučky INLAY

( )