Všetky Prax

Kübler ICONIQ

#PRAX | Pracovné oblečenie KÜBLER ICONIQ je mimoriadne všestranné a ľahko sa kombinuje. Vysoký komfort nosenia a veľmi dobrá odolnosť materiálu vedú k neprekonateľnému pomeru kvality a ceny.

 

Pracovné oblečenie KÜBLER - INŠPIROVANÉ VAŠOU PRÁCOU.

Ak tvrdo pracujete, zaslúžite si ten najlepší pracovný odev. Tradícia vo firme KÜBLER siaha až do roku 1956. Odvtedy robia všetko preto, aby zabezpečili, že pracovné odevy budú v každom ohľade prínosom pre ich nositeľa. Inšpiráciou pre pracovné odevy je každodenná práca ľudí. Jedinečná kombinácia inteligentných funkcií, vybraných materiálov, moderného dizajnu a dômyselných detailov vybavenia zabezpečí, aby sa všetci cítili pri práci úplne pohodlne - čo je najlepší predpoklad neustáleho špičkového výkonu.  Aj preto je KÜBLER jedným z popredných dodávateľov pracovných odevov.

Pracovné oblečenie KÜBLER ICONIQ: nekomplikované, rozmanité a mimoriadne variabilné. KÜBLER ICONIQ vám dáva na výber tvar a farbu, ako aj preferované materiálové zloženie. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre ľahkú zmesovú látku s jednoduchou údržbou alebo uprednostňujete robustný bavlnený variant – všetko je tu správne: výkon, kvalita a cena. Robustné, praktické a pohodlné. Pracovné oblečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Sedí skvele a upúta na prvý pohľad
KÜBLER ICONIQ upúta na prvý pohľad trojfarebným dizajnom. Oblečenie vyrobené zo 65 % polyesteru a 35 % bavlny je príjemné aj pri celodennom nosení. Bezšvové spracovanie ramien zabraňuje otlakom a odreninám. Nohavice perfektne sedia pri každom kroku. V ponuke nájdete aj nohavice so zvýšenou ochranou obličiek, ktoré využijete v chladnejších dňoch. Naopak na letné dni sú v ponuke krátke vzdušné nohavice s množstvom funkcií a ešte väčším úložným priestorom.


Objavte novú kolekciu Kübler ICONIQ a ICONIQ COTTON. 

WEBKATALOG: Viac informácií o sérií ICONIQ

VIAC INFORMÁCIÍ: Kübler

 

( )