Všetky Impulz

Sklenené dvere: kolekcia Edelstein

Nová kolekcia Edelstein zaujme luxusnou eleganciou a je dostupná v praktickej sade skovaním © SCH

#IMPULZ | Celosklenené dvere nielenže prinesú svetlo do každej miestnosti, ale ju aj odľahčia a zväčšia. V luxusnom dizajne drahokamov tiež prepožičiavajú brilantnú atmosféru. Schachermayer aktuálne uvádza na trh novú kolekciu v súprave vrátane kovania.

Nie sú to len dvere. Celosklenené dvere vizuálne spájajú miestnosti a zároveň vytvárajú oddeľujúce akcenty. Schachermayer teraz ponúka rôzne dekory z kolekcie "drahokamov", od smaragdu až po briliant, v praktických súpravách so štyrmi rôznymi baleniami. Môžete si vybrať uzamykateľné alebo bez zámku, s čiernym alebo hliníkovým kovaním, alebo napríklad posuvné dvere so zapustenými otvormi na kľučky. To znamená, že zákazník nemusí zháňať kovanie na dvere jednotlivo, my sa postaráme o zloženie balíka a dvere dodáme ako komplet vrátane závesov a madiel alebo v prípade posuvných dverí s vodiacou koľajnicou a úchytkou na posuvné dvere. Celosklenené dviere z novej kolekcie sú svetlostále, odolné voči oderu a rozpúšťadlám, obzvlášť nenáročné na údržbu. Hrúbka sklenenej výplne je približne osem milimetrov.

Brilantné a bezpečné

Trblietavé celosklenené dvierka sú potlačené keramickou farbou vypálenou do skla. To umožňuje brilantný dekor s motívmi drahokamov. Sklo je dodávané vo verzii ESG, ako tvrdené bezpečnostné sklo. Ak by došlo k najhoršiemu, sklenená výplň ESG sa nerozbije na ostrohranné črepy, ale na malé sklenené omrvinky s tupými hranami.

 

WEBKATALOG
Kolekcia Edelstein

Kolekcia Edelstein-posuvné dvere

( )