Všetky Impulz

MERIVOBOX - zásuvková platforma pre vaše nápady

Nový zásuvkový systém BLUM MERIVOBOX

#IMPULZ | Ešte nikdy nebolo také jednoduché ponúkať rozmanitosť. Táto reálna platforma to umožňuje: zásuvky a výsuvy pre všetky požiadavky – veľmi jednoduché spracovanie a montáž. Vychutnajte si dôsledne optimalizovanú funkčnosť – spojenú s estetikou pre náročných. Stručne povedané: s MERIVOBOXom zrealizujete svoje nápady a nápady vašich zákazníkov. Buďte pripravený na požiadavky zajtrajška.

Nový zásuvkový systém MERIVOBOX umožňuje obrovskú šírku programu s konštantným spracovaním a minimálnym počtom komponentov. Zjednodušuje to výrobné postupy a zvyšuje efektivitu pri zachovaní rozmanitosti..

Jedinečný dizajn

V zásuvke MERIVOBOX sa snúbia štyri inovácie: platforma na zjednodušenie výrobných postupov, minimalistický dizajn s nezávislou rečou tvarov, nová koncepcia korpusových líšt s vylepšenou funkčnosťou a premyslená, jednoduchá koncepcia spracovania. Vďaka charakteristickému vzhľadu s jasnými líniami a jedinečnému dizajnovému výrazu si MERIVOBOX nemožno s ničím pomýliť. Zvýraznená línia zaisťuje fascinujúci lom svetla na boku.

Korpusová lišta

Základom platformy je korpusová lišta. S jedným miestom upevnenia po výške a hĺbke pre všetky aplikácie – s BLUMOTION, SERVO-DRIVE alebo TIP-ON BLUMOTION, bočnou stabilizáciou alebo vnútornou zásuvkou. Jednoducho vždy rovnako navŕtajte korpus a potom sa rozhodnite, ktoré riešenie chcete zrealizovať.

Jeden bok – množstvo možností

Bok zásuvky tvorí rám úložného priestoru. Vďaka integrovanému rozhraniu platformy môžete používať rôzne nadstavby: MERIVOBOX modular s relingom, s BOXCOVER alebo uzavretú kovovú s BOXCAP. Ľahko tak dosiahnete rôznorodosť pre vašich zákazníkov.

Jedno čelo na všetko

Na implementáciu celého vášho programu so systémom MERIVOBOX stačí vždy rovnaké miesto vŕtania a rovnaké upevnenie čela. Jedno čelo pre všetky varianty zásuviek a jedno pre všetky varianty čelných výsuvov. Presvedčivý argument na rýchlejšiu výrobu.

Všestranné využitie

MERIVOBOX nájde svoje uplatnenie vo všetkých obytných priestoroch. Využijete ho v kuchyni, pracovni, obývacej izbe, ako SPACE TOWER v kúpeľni či SPACE STEP v chodbe. Náročnou estetikou naplníte želania zákazníkov – bez ohľadu na to s ktorým variantom.

MERIVOBOX - let’s create...

Webkatalog MERIBOX 

( )