Všetky Impulz

TECTUS® - kompletne skrytý systém závesov

#IMPULZ | Dizajnom je aj keď je niečo neviditeľné! Existuje určitá príťažlivosť v navrhovaní predmetov takým spôsobom, že ich skutočná hodnota je spočiatku v pozadí, čo dáva priestor iným prvkom. Zapustená montáž je štylistický princíp, ktorý vyžaruje minimalizmus a zahŕňa precíznu technológiu a dokonalosť.

Úplne skrytý systém závesov TECTUS umožňuje úplné zarovnanie bezfalcových dverí a tým ich integráciu do priestorov s rovnými líniami. Po zatvorení zostanú dvere viditeľné s neviditeľnými závesmi. TECTUS má nosnosť až 300 kg, umožňuje uhol otvorenia 180 stupňov a je možné ho použiť na drevené, oceľové a hliníkové zárubne. Pri kvalitných interiérových dverách a funkčných ťažkých dverách sa používa technológia trojrozmerného nastavovania a bezúdržbová technológia klzných ložísk.

 

Inovácia zrodená z tradície

Široká škála povrchov umožňuje rôzne aplikácie – dajú sa harmonicky prispôsobiť architektonickej koncepcii a kovaniu a pri zatvorení príslušných dverí môžu úplne splývať s pozadím.

Od roku 2002 je TECTUS súčasťou sortimentu SIMONSWERK a vďaka neustálemu vývoju je teraz inovatívnejší a efektívnejší ako kedykoľvek predtým. Od jednoduchých interiérových dverí až po veľké, odolné dvere – systém závesov TECTUS je ideálnym riešením pre každú požiadavku.

Čierna povrchová úprava určuje nové trendy v dizajne dverí

Čierna je už dlhšie trendovou farbou v interiérovom dizajne. Od čiernych kuchynských čiel, domácich a elektrických spotrebičov až po úplne čierny nábytok a obývacie izby: čierna farba dáva nové akcenty do obývacej časti a vizuálne zdokonaľuje estetiku. V kombinácii s inými trendovými materiálmi, ako je betón, svetlý dub alebo „hrdzavá“ oceľ dodáva priestorom moderný a minimalistický nádych.

Široký okruh oblastí použitia a špeciálnych riešení

Všetky varianty závesov majú jednotný vzhľad s bočne uzavretým telom závesu pre zapustený vzhľad. Líšia sa rozmermi a nosnosťou, ako aj širokým spektrom použitia, ako sú drevené vchodové dvere, zapustené modely pre neviditeľné zárubne, protipožiarne dvere či verzie s integrovaným prenosom energie.

WEBKATALOG: TECTUS

( )