Všetky Prax

Šetrite peniaze a energiu s Liebherr

#PRAX | Spotreba energie v domácnosti je pre mnohých ľudí veľkým problémom: chladničky a mrazničky fungujú nepretržite a vyžadujú veľa energie – 24 hodín denne, 365 dní v roku. V rámci udržateľného životného štýlu sú okrem funkčnosti a odolnosti rozhodujúcimi kritériami pri rozhodovaní o kúpe aj energetická účinnosť a spotreba energie. Oplatí sa bližšie pozrieť na štítok energetickej účinnosti – klíma a Vaša peňaženka sa Vám poďakujú!

Šetrite peniaze a energiu s Liebherr.

Akcia prebieha v období: 01.03. - 31.08.2023

Počas tohto obdobia môžete získať energetický bonus až 150 € pri kúpe energeticky úspornej chladničky alebo mrazničky. Vyberte si teraz model šetrný k životnému prostrediu a dlhodobo z toho profitujte!

Nájdite ten správny model.

V spoločnosti Liebherr je inovatívna sila v každom detaile a každom produkte. Bez ohľadu na to, ktorá kategória produktov – vždy budete profitovať z najvyššej kvality a trvalo udržateľného technologického vývoja. Výber chladničky alebo mrazničky Liebherr je preto vždy rozhodnutím vedome využívať zdroje a viesť udržateľnejší život.

Vďaka nízkej spotrebe energie Vám naše chladničky a mrazničky pomáhajú šetriť cennú energiu. Na rozdiel od bežných alternatív, vysokokvalitné vákuové izolačné panely s oxidom kremičitým, ktoré používa spoločnosť Liebherr, pomáhajú zabezpečiť nízku spotrebu energie aj po rokoch používania.

Takto získate svoj energetický bonus.

Krok 1: Vyberte si svoj akčný model.

Nakúpte si u nás v termíne od 01.03. a 31.08.2023 jeden z akčných modelov Liebherr

Krok 2: Zaregistrujte chladiace zariadenie.

Zaregistrujte svoje zariadenie na webovej stránke Liebherr s energetickými bonusmi do 30. novembra 2023 nahraním faktúry.

Krok 3: Užite si energetický bonus.

Po kontrole vašich fakturačných údajov bude príslušný energetický bonus prevedený na váš účet do 3 týždňov.

 

Viac informácií a zoznam akciových spotrebičov nájdete TU , na našej predajni Schachermayer Bratislava či získate od našich obchodných zástupcov. 

( )