Všetky Impulz

Elegantné odhlučnenie vďaka posuvným dverám

Aj s dodatočnými tesneniami tento systém ľahko a ticho pohybuje dverami až do hmotnosti 100 kg. © Hawa Sliding Solutions AG

#IMPULZ | Hawa Junior Acoustics spája výhody posuvných dverí v kombinácii s efektívnym tlmením zvuku. Nový Hawa Junior Acoustics poskytuje nielen efektívne tlmenie zvuku, ale tiež zabraňuje prenikaniu pachov, prievanu a svetla. Vďaka tomuto inovatívnemu systémovému rozšíreniu môžete flexibilne navrhnúť tiché zóny, ktoré sú také dôležité, dokonca aj v konceptoch otvorenej architektúry. Systém sa vyznačuje vysoko účinnou zvukovou izoláciou z miestnosti do miestnosti - až 41 dB.

Optimalizované celoobvodové tesnenie výrazne znižuje prenos zvuku z miestnosti do miestnosti a zároveň zabraňuje prenikaniu nežiaduceho svetla, prievanu a pachov cez dvereí. S tým spojené zvýšenie komfortu je dosiahnuté bez estetických kompromisov v čistom dizajne vďaka integrovanej, neviditeľnej technológii. Obsluha je jednoduchá, tak ako sme pri produktoch Hawa zvyknutí. S Hawa SoftStop je zatváranie tiché a jemné. Systém Hawa Junior Acoustics je možné namontovať na stenu alebo do puzdra a to aj po celej výške steny. Osadenie dverí je jednoduché. Je možné použiť štandardné dverové krídlo, ktoré si po dokončení stavebnej úpravy sami namontujete a nastavíte.

Viac súkromia v každodennom živote

Akustika miestnosti ovplyvňuje kvalitu života. Mnoho ľudí trávilo v posledných rokoch viac času doma a zažili, aký dokáže byť hluk rušivý. Mať možnosť pracovať a venovať sa svojim záľubám v pokoji a pohode je nevyhnutné a zvýšila sa aj túžba po diskrétnosti. Nielen medzi susedmi, ale aj v rámci tej istej kancelárie, či v pohodlí domova. 

Z architektonického hľadiska štrukturálna akustika zohráva pri plánovaní dôležitú úlohu. Riešenie ako Hawa Junior Acoustics, ktoré zdvojnásobuje priestorovú úspornosť posuvných dverí s efektívnym tlmením zvuku, poskytuje nové možnosti. Pre architektov, dizajnérov a odborníkov na akustiku, ale aj užívateľov.

Hawa Junior Acoustics spája priestorovo nenáročný, flexibilný dizajn interiéru a elegantný dizajn posuvných dverí s možnosťou vytvorenia individuálnych kľudových zón a tým rozšírenie súkromia. Žiadne viditeľné systémové komponenty, ktoré by narúšali eleganciu dizajnu posuvných dverí.

VIAC INFORMÁCIÍ VO WEB KATALÓGU

( )