Všetky Impulz

Novinka v ponuke: kvalitné trezory a sejfy Rottner

#IMPULZ | Spoločnosť Rottner je rakúsky výrobca špičkových bezpečnostných riešení, ktorá je na trhu už vyše 50 rokov. Má široké portfólio výrobkov ako sú trezory, skrine na zbrane a poštové schránky. Výrobky Rottner sú navrhnuté s využitím inovatívnych technológií a moderných materiálov, ktoré poskytujú maximálnu bezpečnosť pre všetky vaše cennosti.

SEJFY

Aj napriek tomu, že sejfy sú vyrobené z kvalitných materiálov, nedisponujú certifikátom bezpečnostnej triedy, na rozdiel od trezorov. Do sejfov môžete uložiť cennosti nižšej hodnoty, kľúče od auta, pasy a cestovné doklady, prípadne malú hotovosť. Ponuka sejfov značky Rottner zahŕňa modely pre rozličné využitie. Pre bežné domáce alebo kancelárske využitie ponúkame nábytkové a office sejfy. Špeciálnu skupinu tvoria hotelové sejfy. Pre prípad, že chcete sejf zabudovať do steny, aby sa nenarušil celkový dizajn, odporúčame siahnuť po stenových sejfoch. Pre častú prácu s menšou hotovosťou a jej následné bezpečné uloženie ponúkame sejfy s vhadzovacím mechanizmom

V závislosti od zvoleného modelu sejfu sa líšia nielen jeho rozmery ale aj vnútorné vybavenie. Množstvo sejfov má vo vnútri poličku, respektíve poličky pre lepšiu organizáciu vnútorného priestoru. Keďže sú sejfy pomerne ľahké, odporúčame ich vždy ukotviť priloženým materiálom na ukotvenie.

 

NÁBYTKOVÉ TREZORY

Nábytkové trezory sú obľúbené predovšetkým pre svoje umiestnenie. Ako už názov napovedá, nábytkový trezor je vhodné umiestniť do skrine, na policu alebo do komody. Nezaberá tak miesto a zároveň výborne dopĺňa už existujúci nábytok. Každý nábytkový trezor je možné ukotviť a zabezpečiť pred neželaným premiestnením. 

Nábytkové trezory je možné objednať s elektronickým, trezorovým alebo kombinačným mechanickým zámkom. V ponuke máme rozličné modely a prevedenia, ktoré ponúkajú rôzny vnútorný priestor a prípadné doplnkové vybavenie. Menšie modely sú vhodné pre použitie v domácnostiach, domoch a bytoch. Pre spoločnosti alebo firmy odporúčame siahnuť po väčších modeloch, v ktorých je možné uschovať aj šanony, dokumenty alebo väčšie cennosti.

 

WEBKATALOG

Brožúra Rottner

( )