Všetky Impulz

Postele à la carte

Boxspring postele Enessa majú pevne čalúnenú základňu – ideálne pre taštičkový matrac na vrchu © ADA

#IMPULZ | Postele Enessa (boxspringová posteľ) a Eugenie (manželská posteľ) zaujmú jemnými detailmi a predovšetkým rozmanitými možnosťami individuálneho usporiadania. Na výber sú rôzne vysokokvalitné látky, nohy a čelá. Vďaka množstvu dostupných veľkostí sa postele hodia do malých aj veľkých izieb.

Postele Enessa sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí milujú komfort postelí boxspring. Určite ich ocenia aj seniori a ľudia, ktorí majú problémy s chrbticou najmä vďaka jej výške, vďaka čomu sa z nej pohodlne vstáva a rovnako tak sa na ňu aj líha. V ponuke firmy Schachermayer nájdete vhodné a kvalitné matrace, ktoré v kombinácii s rámom Enessa zabezpečia kvalitný spánok. Alebo sa môžete rozhodnúť pre klasickú manželskú posteľ Eugenia – rovnako dokonalý základ pre (s)pokojné noci.

Pri oboch typoch postelí dominuje celkovému vzhľadu postele čelo. S kazetovým prešívaním, ozdobným stredovým švom alebo elegantným prešívaním gombíkov sú na výber tri rôzne varianty čela postele. Všetky čelá sú mäkko polstrované. Podľa vkusu si môžete vybrať látkový alebo kožený poťah a zodpovedajúci model nohy postele. 

Lamelové rošty a kvalitné matrace pre oba systémy sú súčasťou ponuky Schachermayer. Opýtajte sa našich predajcov v kancelárii alebo v teréne. Ochotne vám poradia s výberom. 

Individuálne voliteľné komponenty

  • dostupné veľkosti: 90/100/120/140/160/180/200 x 200 cm
  • všetky tri čelá sú k dispozícii pre šírku postele 90, 100, 120, 140, 160, 180 a 200 cm
  • vymeniteľné nohy postele (voliteľné)
  • k dispozícii je 24 rôznych látok a 11 farieb imitácie kože

WEBKATALOG: 

Postele Enessa

Postele Eugenie

 

( )