Všetky Impulz

Drezy Alveus uspokoja každý vkus

NOVINKA od ALVEUS: Drezy Line Max

#IMPULZ | Vďaka viac ako 50 ročnej tradícii sa značka ALVEUS stala na európskom trhu vcelku rozpoznateľnou značkou, a to ako z hľadiska kvality, tak moderného dizajnu, ktorý sleduje globálne trendy. Drezy Alveus patria medzi najlepšie drezy na trhu. Kombinujú najkvalitnejšie materiály, majú dlhú životnosť, špičkový dizajn a pohodlný užívateľský zážitok.

Kuchynské drezy Alveus patria k najhrubším kuchynským drezom na trhu, pretože sú vyrobené z ušľachtilej ocele CrNi 18-10 hrubej do 1 mm z vysoko pevných kompozitných materiálov. Pevnejší materiál ponúka mnoho výhod, a to: majú väčšiu rázovú húževnatosť, väčšiu stabilitu rámu, zatiaľ čo stekajúca voda spôsobuje výrazne menší hluk v nádobe.

Praktické rozmery drezov

Vaničky drezov Alveus sú hlbšie ako u väčšiny drezov. To znamená väčší objem drezu až o niekoľko litrov, čo poskytuje väčšie pohodlie pri umývaní väčších kusov riadov. Odtoky kuchynských drezov majú v závislosti na modelu menovitý priemer 11/2 "(Ø 60 mm) alebo 31/2" (Ø 90 mm), čo umožňuje veľmi vítané rýchle vypustenie veľkého množstva vody. Všetky odvodňovacie plochy sú dobre premyslené, pretože umožňujú prebytočnej vode stekať priamo do odtoku.

Alveus Monarch - viac ako len obyčajný drez 

Kuchynské drezy Alveus sú medzi zákazníkmi obľúbené pre svoju odolnosť, jednoduché čistenie a krásny a moderný dizajn. Najmä v poslednej kategórii najviac vynikajú kuchynské drezy Alveus Monarch. Sú vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele, ktorú špecialisti Alveus spracovávajú unikátnou technológiou. Výsledkom takéhoto spracovania je zvýšená odolnosť proti poškriabaniu a jedinečný kovový lesk v zlatých, bronzových, medených a antracitových odtieňoch. Vzhľadom k povahe procesov povrchovej úpravy je každý drez unikát. 

Každá kuchyňa si zaslúži krásny kuchynský drez. Výberom kuchynského drezu Monarch mu dodáte aj nádych glamour a sofistikovanej estetiky.

V sérii Alveus Monarch nájdete aj  kuchynské batérie Monarch, kde sa môžete pohrať aj s farbami: vyberte si tie ladiace alebo kontrastné. V každom prípade bude výsledok tou najnápadnejšou súčasťou vašej jedinečnej kuchyne.

Objavte jedinečnú ponuku akciových drezov, ktoré nájdete len v ponuke Schachermayer. Sady obsahujú batériu a darček. 

( )