Všetky Impulz

Nový rad kľučiek MARCHESI

#IMPULZ | Nový rad kľučiek Marchesi je spojením dizajnu a funkčnosti. Základné, moderné línie, ktoré vzdorujú času, na rozdelenie alebo zjednotenie priestorov v domácnosti.

 

Nové kľučky Marchesi sa vyznačujú minimalistickým a rafinovaným štýlom. Vďaka svojim štíhlym a modernými líniám dokážu vylepšiť akýkoľvek typ dverí a okien a uspokojiť túžbu po inovácii.  Pozornosť venovaná detailom, kvalitné povrchové úpravy a materiály, taliansky štýl. Tak ako v každej tvorbe Marchesi od roku 1946.

ZADAR

Vyznačuje sa svižnou a mäkkou líniou, bez ornamentov a hrán, čím dodáva prostrediu formálnu čistotu.  Dodáva sa v dvoch rôznych farebných prevedeniach, leštená mosadz alebo čierny nikel, aby vynikol alebo úplne splynul s pozadím. Rozety sú v klasickom okrúhlom tvare. K dispozícii aj v okennej verzii.

UMAG

Silný a zároveň sínusoidný Umag maximálne redukuje objem a ponúka široké a pohodlné uchopenie. Dodáva sa v dvoch rôznych farebných prevedeniach, leštený chróm alebo čierny nikel, s okrúhlymi rozetami. K dispozícii aj v okennej verzii.

BUDAPEST

So svojím štvorcovým a zdanlivo hranatým geometrickým tvarom je univerzálnou kľučkou s mäkkým úchopom. Vďaka veľkej prednej ploche syntetizuje ideálny pomer objemov. K dispozícii vo farbe strieborný nikel a čierny nikel so štvorcovými rozetami.

TABOR

Rukoväť s dvojitou osobnosťou, ktorá v sebe spája eleganciu a prísnosť vytvára širokú rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné a jednoduché uchopenie. Je k dispozícii v povrchových úpravách saténový nikel a čierny nikel, so zodpovedajúcimi štvorcovými rozetami.

LUBJANA

Vinutá línia rukoväte Lubjana ponúka väčšiu hornú kontaktnú plochu na uchopenie a zároveň sa ruka prirodzene prispôsobuje tomuto povrchu. Vyrába sa v jedinečnej verzii Black Nickel s okrúhlymi rozetami.

 

Brožúra Marchesi ZAMA LINE

 

( )