Všetky Pohľad

NOVINKA vo webovom katalógu: výber možností

Vyberte si vhodný variant priamo pri výrobku - či už sa jedná o šírku, dĺžku, farbu alebo nosnosť - pomocou rozbaľovacieho menu

#POHĽAD | V našom online katalógu máme pre vás novinku, ktorá vám uľahčí nájdenie toho správneho produktu: Odteraz si môžete vybrať správny variant našich výrobkov – či už sa jedná o šírku, dĺžku, farbu alebo nosnosť – pomocou rozbaľovacieho menu.

Možno ste v našom online katalógu našli správne interiérové dvere alebo spojovací materiál pre váš projekt, ale uvedená šírka alebo priemer nevyhovuje. Teraz to môžete napraviť výberom konkrétneho parametra: Pokiaľ je v produktovej skupine viac ako jedna položka a aspoň jedna hodnota sa líši, zobrazí sa rozbaľovacie menu pre výber. Zobrazia sa všetky charakteristické hodnoty položek, nielen počiatočné hodnoty. Produkt sa potom vyfiltruje a hodnoty, ktoré nevyhovují, sú vyradené.

Napríklad pokiaľ hľadáte skrutku do drevotriesky, môžete si z rozbaľovacej ponuky vybrať priemer, dĺžku a typ drážky. Pomocí tlačítka „Obnoviť výber“ môžete kedykoľvek začať znovu filtrovať podľa všetkých technických údajov. Pokiaľ je v skupine len jedna položka alebo sa žiadny parameter nelíši, zobrazenie zostane rovnaké ako predtým - bez rozbaľovacieho menu.

Táto možnosť výberu sa zobrazuje len na stránke s podrobnosťami o produkte, nie vo vyskakovacom okne alebo v listovacom katalógu.

 

WEBKATALOG 

 

( )