Všetky Impulz

Inteligentné riešenia pre každodenné používanie

So Smart Lock G30 je vstup do vášho domova možný aj digitálne © Marchesi

#IMPULZ | Smart Lock G30 je batériový motor pre existujúce cylindrické vložky a umožňuje bezkľúčový a rýchly prístup do vášho domova. Systém je možné jednoducho dodatočne namontovať. Na inštaláciu zámku Lockin G30 na vnútornú stranu dverí potrebujete len 10 - 15 minút, bez vŕtania alebo zapojenia káblov do dverí. Táto jednoduchá metóda značne uľahčuje zákazníkom vstup do ich vlastného domu.

Dvere sa dajú jednoducho otvoriť pomocou aplikácie Lockin Home pomocou odtlačku prsta alebo PIN kódu. Vďaka priloženému snímaču dverí dokáže inteligentný zámok G30 presne rozpoznať stav vašich dverí a automaticky ich zamknúť. Panická myšlienka „...naozaj som zamkol dvere...?“ je už raz a navždy minulosťou. Takto už nikdy nezabudnete zamknúť dvere. Automatické zamykanie možno dočasne deaktivovať trojnásobným stlačením tlačidla G30, čo je ideálne, ak potrebujete napríklad len vyniesť odpadky.

Bezpečnosť nadovšetko

Všetky heslá a prístupové kódy sú zašifrované (AES128) a uložené lokálne, čo minimalizuje riziko ich zneužitia. Prístupové oprávnenia môžete voľne spravovať prostredníctvom bezplatnej aplikácie Lockin Home. Kedykoľvek a kdekoľvek skontrolujte stav zámku a dverí, zistite, kto a kedy prichádza a odchádza, a čo je najdôležitejšie, dvere môžete zamykať a odomykať aj na diaľku prostredníctvom priloženého WiFi Bridge. 

Odolné a spoľahlivé

Systém je kompatibilný aj s hlasovými asistentmi ako Alexa a Google Home pre hlasové ovládanie a kontrolu stavu dverí. Batéria vydrží až 12 mesiacov, takže nemusíte stále myslieť na výmenu. Priložená klávesnica Lockin G30 Keypad s odtlačkom prsta je odolná voči poveternostným vplyvom podľa IP65 a je bezdrôtová (napájaná batériou). Bez problémov spolupracuje so zámkom Smart Lock G30 (maximálna vzdialenosť od klávesnice k zámku Smart Lock G30 je 3 metre). Zámok Smart Lock G30 sa inštaluje na vnútornú stranu dverí a nie je vhodný na inštaláciu z vonkajšej strany!
 

Maximálne využitie s mobilnou aplikáciou

V prípade, že návšteva príde skôr a ty ešte nie si doma, aplikácia LOCKIN umožňuje generovanie jednorazových alebo časovo obmedzených kódov, ktoré zabezpečia odomknutie dverí iba v určitom čase. Táto funkcia je ideálna pre hostí AirBnB/Booking/Hauzi alebo pre krátkodobé prenájmy. Číselná klávesnica je navyše podsvietená, takže v noci alebo pri slabom osvetlení nebudeš mať problém s viditeľnosťou.

 

Webkatalog: Smart Lock G30

 

( )