Všetky Impulz

Jedna nádoba, veľa možností

Taška alebo nádoba Taska od Ninky je všestranná - poslúži na zebr aj na prenášanie. © NINKA

#IMPULZ | Triedenie odpadu je veľmi jednoduché vďaka dobre navrhnutým systémom od spoločnosti ninka. Ale čo prázdne fľaše od vína a džúsov alebo poháre od zaváranín a nátierok? ‌Tu vstupuje do hry Taska, ktorá značne uľahčuje manipuláciu s týmito a mnohými ďalšími predmetmi pri ich zbieraní a preprave a zjednodušuje tak každodenný život.

Taska sa vyznačuje moderným a elegantným dizajnom, ktorý sa perfektne hodí do moderných kuchýň. Či už ide o zber starého papiera, nákupy alebo skladovanie rôznych predmetov – Taska je všestranný pomocník, ktorý sa vyznačuje prispôsobivosťou a praktickou manipuláciou.

Vyrobené z recyklovateľného polypropylénu, Taska zdôrazňuje svoj záväzok k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Flexibilné držiaky, ktoré sa dajú otvoriť alebo zatvoriť jednoduchým pohybom, ponúkajú dodatočný komfort a funkčnosť. Okrem toho je Taska dokonale zladená so základnou doskou eins2vier, čo podčiarkuje jej všestrannosť pre splnenie širokého spektra požiadaviek. S Taska je organizovanie vášho každodenného života nielen jednoduchšie, ale aj štýlovejšie.

WEBKATALOG: Taska

 

( )