Všetky Impulz

Buďte farební. Buďte iconic.

Ikonická séria HEWI Séria 477/801

#IMPULZ | Dizajnové ikony sú nezabudnuteľné, zostávajú žiadané aj po desaťročiach a po niekoľkých úpravách vyzerajú rovnako mlado, sviežo a inovatívne ako v deň svojho vzniku. Vytvoriť dizajnovú ikonu nie je jednoduché. Spoločnosti HEWI sa podarilo vytvoriť skutočnú klasiku so sériou 477/801, ktorá sa odvtedy stala symbolom kvality vyrobenej v Nemecku. Táto ikona je k dispozícii vo všetkých farbách HEWI a v troch vzrušujúcich farebných kombináciách Tricolour, ktoré dodávajú sérii osobitý vzhľad pôsobiaci na zmysly.

Farba bola vždy pevne ukotvená v DNA HEWI a farba je prirodzene základom, pokiaľ ide o prispôsobenie dizajnovej ikony, ktorá je takmer dokonalá z hľadiska formy a funkcie. Farba je základným prvkom, ktorý dopĺňa súčasné trendy a pomáha zvyšovať možnosti dizajnu pri plánovaní. 

Liečivá architektúra

Každý vie, ako môže cielené použitie farieb ovplyvniť pocit pohody v miestnosti. Je možné zlepšiť regeneračné procesy, sprostredkovať pocit bezpečia alebo vytvoriť relaxačné a bezstresové prostredie. Pre zdravotnícke budovy sa HEWI rozhodla pre farebnú kombináciu koralová, aqua modrá a čisto biela. Tieto produkty sú dostupné v matnom aj lesklom prevedení. 

Kolekcia pre deti

Pre materské školy, denné stacionáre a detské nemocnice ponúka HEWI dve špeciálne prispôsobené farebné kombinácie. Prirodzene vyzerajúce odtiene jablkovo zelenej, májovej zelenej, koralovej, Aqua modrej, či oceľovo modrej, vďaka čomu je vzdelávacie prostredie príťažlivé a podnecuje detskú fantáziu. 

Kombinácia koralovej a Aqua modrej pripomína teplé, tropické podnebie s plážami a krištáľovo čistou vodou. Základ teplých farieb dodáva Coralu omladzujúci a zároveň relaxačný pocit. V kombinácii s bielou a čistou modrou Aqua má tento farebný koncept upokojujúci účinok a prenesie používateľov na miesta relaxu.

Stabilita

Integrované oceľové jadro tvorí základnú kostru mnohých výrobkov radu 477/801 a pomáha zabezpečiť maximálnu stabilitu. Rozsiahle testovanie preukázalo vysokú úroveň nepretržitej prevádzkyschopnosti, ktorá zaručuje dlhoročné používanie aj vo veľmi frekventovaných oblastiach.

Flexibilita

Séria 477/801 spoločnosti HEWI ponúka maximálnu flexibilitu. Jej široký sortiment výrobkov možno ľahko prispôsobiť individuálnym požiadavkám a konštrukčným podmienkam.

 

Pre viac informácií kontaktujte našich OZ. Brožúra HEWI ICONIC 

 

( )