Všetky Impulz

Hawa Concepta III: Revolučné riešenie priestoru

Prostredníctvom systému Hawa Concepta III je možné dobre integrovať úložné priestory alebo pracovné plochy do obytných priestorov © Hawa

#IMPULZ | Vo svete, kde musí funkčnosť a estetika ísť ruka v ruke bez kompromisov, nastavuje systém Hawa Concepta III nové štandardy. Predstavte si dvere skrine, ktoré sa nielen otvárajú, ale tiež sa otočia o 90 stupňov a elegantne sa zasunú do korpusu alebo do bočnej kapsy. Jednoduchým dotykom sa objavia skryté pracovné plochy alebo úložné priestory, ktoré sa rovnako ľahko zase schovajú.

Kľúčové slová pre Hawa Concepta III sú plynulý chod a čisté línie. Či už v kuchyni, práčovni, domácej kancelárii alebo šatníku, obsah skríň môže byť využitý v priebehu niekoľkých sekúnd a rovnako rýchlo opäť zmiznúť. S novým systémom Hawa Concepta III sa čelné plochy javia elegantne a minimalisticky. Navyše možnosť bezúchytkového riešenia pridáva na celkovom puristickom vzhľade.

Plynulý chod

Dvere je možné otáčať o 90 stupňov a zasunúť ich bočne do korpusu nábytku alebo do výklenku v stene. Ľahké poklepanie stačí na otvorenie a zatvorenie skrine bez veľkého úsilia. Patentovaný, moderný systém zaisťuje plynulý a bezproblémový pohyb vďaka premyslenej mechanike. Technológia bola testovaná na 40 000 cyklov, čo zodpovedá priemernej životnosti otočno-zasúvacích dverí 25 rokov a je bezúdržbová. Systém môže byť prispôsobený individuálnym potrebám: od polovysokých až po vysoké riešenia. Vďaka čistému vzhľadu v zatvorenom stave sa úložné priestory alebo pracovné plochy ľahko integrujú do obytných priestorov.

Výhody

  • Variabilné rozmery dverí: od polovysokých až po vysoké riešenia
  • Jednoduchá montáž vďaka vysokému stupňu predmontáže
  • Intuitívne nastavenie s ľahko prístupnými nastavovacími bodmi
  • Ergonomická podpora pohybu pre plynulý a ľahký chod
  • Otváranie a zatváranie s minimálnou námahou – stačí jedna ruka
  • Jednotný, zarovnaný dizajn čiel – čisté línie
  • Umožňuje montáž s úchytkami aj bez nich – technika zostáva skrytá

Ľahká montáž

Hawa Concepta III uľahčuje všetko – od inštalácie až po používanie. Montáž je takmer tak intuitívna ako samotná manipulácia, vďaka vysokému stupňu predmontáže, ktorý šetrí čas a potrebné náradie. Všetky nastavenia je možné rýchlo a bez námahy vykonať prostredníctvom ľahko prístupných nastavovacích bodov. Vďaka vývoju, na ktorom sa podieľali používatelia, interiéroví architekti, projektanti a výrobcovia, sa nový systém vyznačuje mimoriadnou užívateľskou prívetivosťou a praktickosťou. Hawa Concepta III ponúka premyslené riešenie, ktoré plynule prechádza z otvoreného priestoru do zatvoreného. Funkčnosť sa tak stáva tichou revolúciou v pozadí každodenného života.

Webkatalóg: Hawa Concepta III

 

( )