Všetky Prax

Kübler: pracovné oblečenie zajtrajška

Pohodlné a funkčné - také by malo byť pracovné oblečenie, ktoré vedie pracovníkov k tomu, aby každý deň vykonávali svoju prácu čo najlepšie. Spoločnosť Kübler zúročila svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti pracovných odevov do novej série Bodyforce. Výsledkom je funkčný dizajn, ktorý nenechá nič na náhode.

V novej sérii Kübler spája funkčnosť, inováciu a dizajn. Kontrastné prešívanie v strieborno-šedej farbe, detaily ako farebné švy alebo moderný stojatý / rozopínací golier zaisťujú veľmi jedinečný štýl.

Novo vyvinutá látka

Základom novej série je použitý materiál. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou v ťahu, odolnosťou voči roztrhnutiu, plus príjemným pocitom a moderným vzhľadom. Séria Bodyforce je orientovaná na poskytovanie najlepšej možnej podpory pri každodennej práci: Vysoko elastické pletené vložky, napríklad v oblasti krku a ramien uľahčujú prácu nad hlavou. Elastické vložky v oblasti rozkroku a nôh poskytujú väčší priestor, keď sa potrebujete ohnuté či kľačať pri práci. 

Pracovné oblečenie má na namáhaných miestach výstuha CORDURA® a vydrží aj tie najťažšie podmienky. Okrem toho diagonálne usporiadané náprsné vrecká poskytujú dostatočný úložný priestor. Všetky odevy Bodyforce je možné ľahko čistiť. V sortimente v Schachermayer je aj séria Kübler KIDZ pre malých remeselníkov.

Miesto pre vaše logo
Kübler v sérii Bodyforce poskytuje veľkú voľnú plochu na vašom pracovnom odeve pre vaše logo. Spoločnosť Schachermayer sa postará o individualizáciu vášho pracovného oblečenia. Naši obchodní zástupcovia  vám radi poskytnú ďalšie informácie. 

WEBKATALOG: Viac informácií o sérií Bodyforce

VIAC INFORMÁCIÍ: Kübler

( )