Všetky Impulz

Rafinované skladacie dvere: Hettich WingLine L

Hettich skladacie dvere pre nové zážitky

Skladacie dvere Hettich umožňujú množstvo variant zaujímavých riešení predných plôch. Voľne pohyblivé dvere, dvere spojené s korpusom alebo vedené skladacie systémy ponúkajú voľbu optimalizovanú pre určený model. Dvere prakticky všetkých veľkostí, materiálov a hmotností budú pohodlne, bezpečne a dlhodobo fungovať.

Skladacie dvere pre nové zážitky: WingLine L

S WingLine L realizujete skladacie dvere v úplne novej dimenzii komfortu. Revolučné mechanizmy Push to move a Pull to move sprístupnia celý obsah skrine len jedným pohybom ruky. Zapôsobia panoramatickým efektom! Ďalšie významné prednosti: kultivovaný chod, tlmené otváranie a zatváranie, montáž bez použitia náradia, rovnako ako minimálny presah otvorených dverí do svetlej šírky, ktorý umožní efektívne využitie vnútorného priestoru. WingLine L suverénne a bezpečne zvláda krídla hmotnosti až 25kg a výšky 2400mm - všestranný pre spálne, kuchyne i kancelárie.

Optimálne využitie priestoru

Minimálny presah otvorených dverí do svetlej šírky a bezpečné držanie dverí v otvorenom stave. 

Panoramatická šatníková skriňa

Systém WingLine L s funkciou Push to move zapôsobí na Vašich zákazníkov. Samočinne sa im otvorí celý úložný priestor veľkej šatníkovej skrine: komfort pre užívateľov. Šikovné montážne pomôcky a nečakane priaznivá cena pre spokojnosť výrobcov nábytku.

WEBKATALOG: Viac informácií o produktoch

VIAC INFORMÁCIÍ: Hettich

 

 

( )