Nové webové stránky – práve online!

© Schachermayer

#POHĽAD | Od 17.12.2019 prezentuje spoločnosť Schachermayer svoj web v novej aktualizovanej podobe: zredukovaný, optimalizovaný pre mobilné zariadenia a vybavený protokolom HTTPS.

Na domovskej stránke nájdete tie najdôležitejšie témy týkajúce sa spoločnosti Schachermayer: prostredníctvom hlavného Menu si zobrazíte tri hlavné oblasti - Podnik, Kariéru a Partnerský portál. 

Prostredníctvom linku na Partnerský portál zobrazíte široký sortiment výrobkov na Webkatalógu. Zákazníci, ktorí sú prihlásení na Partnerskom portáli, zároveň zostávajú na stránkach firmy Schachermayer. Oblasť Podnik ponúka návštevníkom mediálne príbehy, postrehy, impulzy  a praktické príklady o firme Schachermayer. Služby sú detailne spracované pre zákazníka a okrem histórie o spoločnosti sú tu aj kontaktné informácie na pobočky. Kariéra ponúka rýchly a stručný prehľad voľných pracovných miest, školení a ďalšieho vzdelávania. Kto chce pracovať vo firme Schachermayer, nájde tu všetky dôležité informácie.

Optimalizované pre mobilné zariadenia

Naše nové webové stránky sú optimalizované pre mobilné zariadenie – ľahká navigácia a čítanie pomocou telefónu je teraz bez problémov. Celkove sú tieto stránky pre užívateľov priateľské a jasne a prehľadne štrukturované. Jedným kliknutím je zákazník v prostredí Partnerského portálu alebo späť v prehľade správ o projektoch zákazníkov, novinkách výrobcov alebo v oblasti kariéry.

Pohľad - Impulz - Prax

Zvláštna pozornosť je tiež kladená na mediálnu komunikáciu: sekcie s kategóriami „Pohľad, impulz a prax“, ktoré budú v budúcnosti použité vo všetkých našich komunikačných kanáloch od Facebooku cez Instagram až po Newsletter.

( )