Všetky Impulz

Gebol: odbornosť chráni

Ochranné rukavice Gebol Multi Flex sú najobľúbenejšie pracovné rukavice. © Gebol

#IMPULZ | Pandémia v minulom roku pridala do nášho slovníka (a košíka) pojmy ako rukavice, masky FFP2 alebo ochranné kombinézy. Gebol, rakúsky špecialista na bezpečnosť práce, mal vždy vo svojej ponuke práve tieto výrobky. Ochranné rukavice Gebol sú štandardným vybavením na národných a medzinárodných stavbách, ale aj v súkromnom sektore.

Takmer každý z nás ich už pravdepodobne nosil: ochranné rukavice Gebol. Špičkový produkt je jedným z najznámejších produktov, rada Multi Flex je najobľúbenejšími pracovnými rukavicami. Takmer 2 000 produktov využíva priemysel, veľkoobchod a hobby markety po celej Európe. V spoločnosti Schachermayer nájdete výrobky Gebol od ochranných rukavíc a okuliarov, chráničov sluchu, bezpečnostnej obuvi až po masky FFP2 a výstražné vesty. Gebol má mieru vývozu 51 percent, s rastúcim trendom na trhoch v Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Španielsku, Taliansku a vo Švajčiarsku.

Know-how & skúsenosti

Téma bezpečnosti práce sa týka nás všetkých, zamestnáva podnikateľov, zamestnancov aj súkromné osoby. Tajomstvo úspechu spoločnosti Gebol je kombináciou desiatok rokov skúseností a znalostí, ktoré sú v oblasti bezpečnosti práce potrebné, potvrdzuje majiteľ a generálny riaditeľ Gerhard Frank: „Bezpečnosť práce je oblasť, ktorá vyžaduje veľa odborných znalostí. Aby bolo možné získať certifikáciu produktov, je nutné dodržiavať prísne zákonné požiadavky a štandardy.“ Vo firme Gebol celé jedno špeciálne oddelenie zaisťuje, že zákazníkom ponúkame len bezchybný a testovaný tovar certifikovaný EU. Vďaka tejto transparentnosti a inovatívnym myšlienkam sa Gebol stal v posledných rokoch globálnym hráčom v oblasti bezpečnosti práce. Napriek veľkému úspechu človek nikdy nesmie stratiť zo zreteľa hlavný cieľ, hovorí Gerhard Frank: „Nakoniec je to vždy o ochrane ľudí v práci aj vo voľnom čase. To bude vždy stredobodom všetkých našich úvah a rozhodnutí.“

Webkatalog: ochranné rukavice Gebol

( )