Všetky Impulz

Elektrické zásuvkové moduly - čistý a účelný dizajn

Séria PIX je kolekcia minimalistických okrúhlych zásuviek a pripájacích jednotiek, ktoré je možné použiť rôznymi spôsobmi ©Bachmann

#IMPULZ | Zásuvkové systémy organizujú napájanie, multimediálne a dátové pripojenie v jednom štýlovom prvku. Vyberte zásuvkový modul naložený, zabudovaný alebo výsuvný, aby bol ľahko a bezpečne dostupný v kancelárii na vašom pracovnom stole, v kuchyni alebo kdekoľvek inde. Zásuvka už nie je len účelná, ale stáva sa elegantnou súčasťou celého dizajnu.

ELEVATOR Home - výsuvný zásuvkový modul

Zásuvková jednotka ELEVATOR je ako stvorená pre kanceláriu či kuchyňu. Vďaka kompaktnému dizajnu ju ľahko integrujete do pracovnej dosky. Inštalácia je neuveriteľne jednoduchá – do otvoru 80 mm vložíte zásuvkovú jednotku a zospodu pripevníte zaisťovacím krúžkom. Ak potrebujete napájanie či dátovú zásuvku, stačí ELEVATOR jednoducho stlačiť a jednotka so zásuvkami sa vysunie.

TWIST - vstavaný zásuvkový modul

Zásuvková jednotka TWIST je ako stvorená pre kanceláriu, ale rovnako vynikne napríklad aj v kuchyni. Vďaka kompaktnému dizajnu a veľmi nízkej montážnej hĺbke (už od 40 mm) je možné ju ľahko integrovať do kuchynskej linky či kancelárskeho stola. Bez problémov sa zmestí nad zásuvky, ktorým nijako neprekáža. Šikovným uzáverom stačí jednoducho otočiť a nepoužívané zásuvky rýchlo schovať.

PIX - vstavaný zásuvkový modul

Bachmann PIX svojim okrúhlym tvarom a minimalistickým vzhľadom je, čo sa dizajnu týka, trefa do čierneho. Zásuvkové jednotky môžete použiť jednotlivo, alebo ich kombinovať. Kompaktné rozmery a malá vstavaná hĺbka (cca. 45 mm) zaistí ľahkú montáž zhora, prípadne spredu. Sada farebných krúžkov zladí alebo naopak zdôrazní vzhľad zásuviek PIX.

WEBKATALOGzásuvkové moduly Bachmann

( )