Všetky Impulz

Estetika Marchesi: Nové modely kľučiek zo zamaku

S pútavými akcentmi je možné vytvoriť pôsobivú atmosféru © Marchesi

#IMPULZ | Nové modely kľučiek zo zamaku od firmy Marchesi okúzľujú svojim štýlom a estetikou. Spoločnosť sa drží pevnej dizajnovej filozofie, ktorá umožňuje vytvárať vyvážené akcenty v interiérovom dizajne doplnené o zaujímavé detaily.

Bez ohľadu na typ interiéru – interiéroví dizajnéri obvykle dosahujú špeciálnu atmosféru pomocou premysleného spojenia veľkých štruktúr a drobných detailov, ktoré dohromady vytvárajú harmonický celok. Nové modely kľučiek od Marchesi ponúkajú mnoho možností a presviedčajú svojou eleganciou a nadčasovým dizajnom. S rôznymi tvarmi a farebnými prevedeniami je možné uspokojiť širokú škálu dizajnových nápadov.

Zliatina zamak

Tlaková zliatina zamak plne využíva výhody a vlastnosti zliatin – čo je v tomto obore jedinečné. Zamak je názov, ktorý vznikol ako skratka pre Z-Zinok, A-Hliník, MA-Magnesium a K-Meď. V skutočnosti sa jedná o zliatinu, ktorá sa skladá prevažne zo zinku, malého množstva hliníka, magnézia a medi. Tieto prvky pridávajú zinku, ktorý sám o sebe nie je príliš odolný, potrebnú tvrdosť a odolnosť. S tlakovou zliatinou Zamak je možné dosiahnuť vysoko kvalitné a lepšie povrchy. To umožňuje výrobu presných tvarov, pretože sa jedná o obzvlášť rovnomernú zliatinu, ktorá nevyžaduje dodatočné úpravy. V tomto kontexte vytvára dizajn a optimalizovaný materiál krásne umelecké dielo s mnohými možnosťami využitia.

WEBKATALOG: Kľučky Marchesi zamak

 

( )