Všetky Impulz

Dizajn a technika: Italiana Ferramenta

Závesné kovanie od spoločnosti Italiana Ferramenta je vhodné pre najrôznejšie riešenia, napríklad pre horné alebo dolné skrine. © Italiana Ferramenta

#IMPULZ | Taliansky výrobca kovania Italiana Ferramenta predstavuje dokonalý dizajn v kombinácii s najvyššou kvalitou. Náš sortiment teraz zahŕňa aj špecifické závesné kovanie, ktoré ponúka kvalitné, dizajnové a technologické riešenie pre TV skrinky, nábytkové skrine aj veľmi ťažké skladovacie skrine.

Nový sortiment nášho dlhoročného výrobcu Italiana Ferramenta v našom webovom katalógu zahŕňa širokú škálu závesného kovania: Počnúc modelom APC1, klasickým horným závesným kovaním s nosnosťou až 70 kg na kus. APC1 je možné namontovať vľavo alebo vpravo. Horné závesné kovanie APZ3 s nosnosťou až 70 kg na kus ponúka vďaka bočným nástavcom pre hmoždinky veľmi dobrú stabilitu a výhody pri montáži. Model Libra H1 s nosnosťou až 65 kg na kus je tiež vhodný pre montáž vľavo alebo vpravo, a je navyše vybavený bezpečnostnou poistkou proti vyveseniu.

Funkčný dizajn

Závesné kovanie Libra H6 je vhodné najmä na zavesenie spodných skriniek, má nosnosť až 120 kg na kus a integrovanú bezpečnostnú poistku. Libra H6 je namontovaný za zadnou stenou, a preto je viditeľný iba vo vnútri skrine cez malý kryt. Záves pre dolné skrine Libra H11 je vhodný pre nosnosť až 160 kg na kus, takže je vhodný pre zavesovanie obzvlášť ťažkých skríň. Tento záves je krytý ozdobnými krytkami vo vnútri skrine.

Vyberte si kovania pre svoj konkrétny projekt. Naši predajcovia pôsobiaci v teréne alebo v telefónnom predaji vám radi poradia.

( )