Všetky Prax

Chladničky Liebherr s extra zárukou až na 10 rokov

Najúspornejšie chladničky Liebherr teraz s extra zárukou až na 10 rokov po registrácii

Kúpte si teraz energeticky úsporný spotrebič a získajte bezplatnú 10-ročnú záruku od výrobcu. Predĺžená záruka dopĺňa prísľub kvality spotrebičov Liebherr. Na bezstarostné používanie a dlhotrvajúcu spokojnosť.

 

Viete, kto vám dá 10 rokov záruku na chladničku? Jedine LIEBHERR.

Čerstvosť bez kompromisov – zaistite si teraz 10-ročnú záruku od výrobcu na svoj nový spotrebič Liebherr. Kúpte si energeticky úsporný akčný model počas obdobia trvania akcie od 01.01.2024 do 31.12.2024 a zaregistrujte si svoj spotrebič online. 

Chceme v živote tie najlepšie veci bez kompromisov! Preto sa môžete spoľahnúť na všestranné, bezstarostné spotrebiče Liebherr, ktoré na vás dlhodobo zapôsobia prvotriednou energetickou účinnosťou a nadčasovým dizajnom. Technológia BioFresh vám tiež umožní vychutnať si jedlo čerstvé až trikrát dlhšie. Využite teraz našu bezplatnú 10-ročnú záruku výrobcu* na vybrané chladničky a mrazničky, ktorá podčiarkuje dlhotrvajúcu kvalitu bez kompromisov.

Tak to funguje

1. Kúpa akčného modelu - Kúpte si jeden z akčných modelov 

2. Stiahnutie aplikácie SmartDevice - Stiahnite si bezplatnú aplikáciu SmartDevice do smartfónu

3. Registrácia spotrebiča - Zaregistrujte spotrebič v aplikácii

4. Registrácia spotrebiča kvôli záruke - Vyhľadajte nastavenia spotrebiča v aplikácii a zaregistrujte spotrebič Liebherr kvôli záruke. Na to potrebujete dátum zakúpenia spotrebiča

5. Prijatie potvrdenia - Ihneď po registrácii dostanete v aplikácii potvrdenie, že predĺženie záruky prebehlo úspešné

6. Prijatie potvrdzujúceho e-mailu - Po registrácii dostanete na e-mailovú adresu potvrdzujúci e-mail a záručný certifikát

 

Zoznam spotrebičov, na ktoré sa vzťahuje 10-ročná záruka

 

( )