Všetky Pohľad

Výber podlahy jedným kliknutím

Plánovač miestností funguje veľmi jednoducho: odfotografujte miestnosť, nahrajte ju a virtuálne vyskúšajte rôzne podlahy © SCH

#POHĽAD | Tri sekundy – to je všetko, čo potrebujete, aby ste očarili svojich zákazníkov. Pomocou plánovača podláh je možné položiť a zobraziť požadovanú podlahu virtuálne v príslušnej miestnosti. Budúci majitelia tak môžu vidieť vybranú podlahu vo svojom vlastnom dome a urobiť správnu voľbu. Vyskúšajte, ktorá podlaha sa Vám bude páčiť najviac.

Jedna a tá istá izba môže pôsobiť moderne, seversky chladne alebo klasicky v tradičnom štýle. To všetko dokáže podlaha. Pretože ona určuje priestorový efekt prostredníctvom farby, povrchu a pocitu. Každá podlaha však na mieste pôsobí inak ako v showroome, svetelné vplyvy, tiene, nábytok, štýl zariadenia a dekorácia musia ladiť s podlahou.

Jednoduchšie to už byť nemôže

Váš zákazník by si mal vedieť predstaviť novú podlahu vo svojom dome. Plánovač miestností je na to dokonalým nástrojom. Nahráte fotografiu obytného priestoru do plánovača, vyberiete vhodné podlahy a smer pokládky. O chvíľku už uvidíte ako podlaha vyzerá v miestnosti a presvedčíte svojho zákazníka.

Jedným kliknutím na vysnívanú podlahu

Plánovač miestností funguje na smartfóne rovnako jednoducho ako na monitore počítača. Ak ste u zákazníka, postačuje fotografia izby, ktorú nahráte do plánovača izieb cez odkaz. Teraz môže klient priamo na smartfóne vidieť, ako rôzne podlahy menia miestnosť. Ak k vám príde zákazník do showroomu, potrebujete fotku miestnosti vopred. V rámci konzultácie prejdite na partnerský portál na webshop.schachermayer.com, prejdite na „Plánovač miestností“ a nahrajte fotografiu. Spoločne sa môžete preklikať výberom značkových podláh a inšpirovať sa rôznymi dekormi a povrchmi.

Aktuálne je k dispozícii okolo 50 podláh rôznych kvalitných značiek a sortiment sa neustále rozširuje. Plánovač miestností automaticky rozpozná zodpovedajúcu podlahovú plochu a presne položí podlahu v miestnosti, pričom zohľadní nohy stoličiek a stola, rastliny alebo iný nábytok. Pôvodná situácia svetla a tieňa je zachovaná a tak zobrazuje položenú podlahu realistickým spôsobom.

Nemáte fotku interiéru, ale radi by ste videli položenú podlahu v priestore? Nevadí. Plánovač podláh obsahuje v rámci inšpirácii 4 rôzne miestnosti, v ktorých môžete meniť požadovanú podlahu a získať lepšiu predstavu o tom, ako vyzerá v interiéri

 

PRIAMO NA PLÁNOVAČ TU

WEBKATALOG: kľúčové slovo "plánovač podláh"

 

( )