Všetky Impulz

Dizajnový policový systém Clever Cube

#IMPULZ | Clever cube: inovácia v dizajnových policových systémoch pre moderné interiéry. SALU Clever cube je revolučný policový systém z hliníkových profilov, ktorý prináša do moderných interiérov novú úroveň funkčnosti a estetiky. Jeho štýlová elegancia a premyslená konštrukcia ho robia ideálnou voľbou pre byty, obchodné priestory, reštaurácie a ďalšie moderné interiéry.

 

Hliníkové profily, ktoré sú základom Clever cube, poskytujú nielen pevnosť a stabilitu, ale aj moderný a minimalistický vzhľad. Vďaka premyslenému systému je možné jednoducho vytvárať rôzne konfigurácie políc a regálov, ktoré sa dokonale hodia do rôznych priestorov.

Clever cube je nie len praktický, ale aj esteticky pôsobivý. Jeho jednoduché línie a precízne spracovanie pridávajú do interiéru šmrnc a moderný výraz. Dostupné varianty povrchových úprav umožňujú klientom vyberať medzi rôznymi farebnými schémami, čo zabezpečuje maximálnu flexibilitu pri začlenení Clever cube do rôznych interiérových konceptov.

Prineste do svojich priestorov funkčnosť a moderný náboj s Clever cube. Tento hliníkový policový systém je sviežim a praktickým spôsobom, ako ozdobiť moderné interiéry a vytvoriť úložné priestory s výrazom. Bez ohľadu na to, či hľadáte skvelé regály pre obchodné priestory alebo štýlové poličky pre váš byt, Clever cube je tou pravou voľbou.

Viac o možnostiach tohto systému sa dozviete v predajnom centre Schachermayer alebo od obchodných zástupcov

Katalóg Clever Cube 

 

( )