Všetky Impulz

REVEGO od značky BLUM– riešenie pre flexibilné využitie priestoru

#IMPULZ | Nová kategória výrobkov – Pocket systémy – vám otvára úplne nové perspektívy. Systém REVEGO spoločnosti Blum ponúka ideálne riešenie na multifunkčné využitie priestoru: REVEGO je jedinečný systém posuvných dverí s plne integrovanou technológiou. Či už ide o použitie jedno alebo dvojkrídlových dverí, ktoré sa po otvorení skryjú do vlastného, úzkeho korpusu, tzv. puzdra.

Neobmedzená kreativita

Kuchynské, jedálenské, obytné a pracovné priestory sa čoraz viac spájajú do celku. To kladie vysoké nároky na moderné koncepcie priestoru. Podporou všestrannosti domáceho prostredia sú možnosti rýchleho otvorenia, používania a jednoduchého zatvorenia kompletných obytných priestorov. To vytvára úplne nové možnosti dizajnu pre malé a veľké miestností. So systémom REVEGO sa vašej kreativite medze nekladú.

„Dokonalá stena je taká, ktorá je tu, keď ju potrebujete, a zmizne, keď ju nepotrebujete.“ Markus Gull, scenárista

 

Vnútorné hodnoty

Použitie REVEGO je také jednoduché, že si ani nevšimnete zložitosť, skrývajúcu sa v tomto inovatívnom riešení kovaní. Pocket systémy sa vyznačujú zvyčajnou ľahkosťou pohybu a štandardom kvality značky Blum. Pre všestranne pohodlný zážitok z bývania.

 

Jednoduché projektovanie

Fixné šírky puzdra zjednodušujú projektovanie. Nezáleží na tom, či ide o použitie jedno alebo dvojkrídlových dverí: REVEGO otvára slobodu dizajnu založenú na puzdre a dá sa rýchlo integrovať do usporiadania kuchyne alebo nábytkovej zostavy.

 

Praktické prípravné práce

Premyslený Pocket systém už obsahuje všetky potrebné komponenty. Nemusíte teda prepravovať jednotlivé diely k zákazníkovi a montovať ich na mieste. Namiesto toho vysoké puzdro zmontujete v pohodlí svojej dielne alebo firmy, starostlivo ho zabalíte a môžete doručiť konečnému zákazníkovi.

 

Rýchle prekrytie nábytku 

Úplne naložené čelá Pocket systému REVEGO v uzavretom stave kompletne prekryjú puzdrá a nábytkovú stenu. Pri používaní sa príslušný priestor rýchlo otvorí jemným zatlačením a rovnako rýchlo sa opäť zatvorí.

 

Systém REVEGO je dostupný od septembra!

( )