Všetky Impulz

Budiž svetlo!

So špeciálnym osvetlením Siro môžete vytvoriť zvláštnu atmosféru - v spálni alebo obývačke. ©Siro © Siro

#IMPULZ | Osvetlenie hrá v našich domácnostiach dôležitú úlohu. Sortiment osvetlenia Siro zaujme novými produktami pripravenými na zapojenie do zásuvky, rovnako tak bodovými svetlami a LED pásmi. Svetlo totiž dokáže nielen navodiť náladu, ale má aj rozhodujúci vplyv na našu pohodu.

Niekedy sú dni ako naše nálady. Občas pochmúrne, inokedy slnečné a jasné. Aspoň pokiaľ sa jedná o osvetlenie môžete vziať oťaže do vlastných rúk. Nové produkty Siro-Licht sú pripravené na zapojenie, takže sú užívateľsky priateľské a kompatibilné s mnohými ďalšími výrobkami. S novými LED pásmi a zodpovedajúcimi senzormi s batériami a diaľkovým ovládaním uvádza spoločnosť Siro na trh dokonale zladený systém.

Zapojiť a hotovo

Inovatívne LED pásy Siro-Flexline vo variantoch DUO alebo RGB, nové diaľkové ovládače s veľmi malými kompaktnými a výkonnými prijímačmi sú len niektoré z najzaujímavejších prvkov nové rady Siro-Licht. Pomocou SL-DUO môžete nastaviť osvetlenie od studenej bielej po teplú bielu. SL-RGB umožňuje individuálne a plynulé nastavenie farby svetla alebo farebného cyklu. Systém je možné dodatočne pripojiť ku všetkým existujúcim rozvodom v budove a jednotlivé farby svetiel je tiež možné stmievať. Inštalácia je jednoduchá; k jednej riadiacej jednotke môžete pripojiť ľubovoľný počet prijímačov. K jednému prijímaču je možné súčasne pripojiť až osem ovládačov.
V sychravých dňoch zahalí vašu obývačku alebo spálňu do útulnej teplej bielej farby. Neutrálna biela sa odporúča keď pracujete, hráte sa s deťmi, alebo máte návštevu. Studená biela naopak zvyšuje schopnosť sústrediť sa a výkon.

WEBKATALOG: SIRO LED pásy

( )