Všetky Impulz

Novinky FSB

Jemné rukoväte vytvárajú príjemnú atmosféru. ©FSB

#IMPULZ | Značka FSB znamená štýl, nadčasový dizajn a kvalitné materiály. Na začiatku úspechu stojí najvyššia kvalita používaných materiálov -hliník, ušľachtilá oceľ, mosadz a bronz - dotiahnutá do dokonalosti výraznou láskou k detailu.

Novinky od známeho výrobcu kľučiek sú vyrábané najmodernejšou výrobnou technológiou a precíznou ručnou prácou. Spájajú v sebe čistý a praktický dizajn pre náročnejších zákazníkov, ktorí preferujú kvalitu a vysoký standard "Made in Germany". 

Produkty FSB sú založené na hliníku, ušľachtilej oceli, mosadzi a bronzu. Dôraz je kladený na vysokú odolnosť a dlhú životnosť pri každodennom používaní. Kovanie FSB je možné použiť vo všetkých typoch projektov - od malého bytu po kancelársku budovu s najvyššími nárokmi na kvalitu a úžitkovú hodnotu. Každý špecifický dizajn je šikovne zakomponovaný do produktových radov, ako sú kľučky dverí pre plné a rámové dvere, kľučky dverí, kľučky okien a kľučky zdvíhacích a posuvných dverí. FSB spolupracuje s renomovanými architektami a dizajnérmi, aby realizovala svoje nápady na vzhľad kľučiek. Ich nápady sa dokonale odrážajú vo forme a funkcii jednotlivých dizajnov.

Kvalita a vízia

Už od samého začiatku (a to je viac ako 130 rokov) FSB presadzuje výhody materiálov, ako je hliník, ušľachtilá oceľ, bronz a mosadz. Hlavne tieto materiály sú odolné a vhodné pre výrobu stavebného kovania. FSB pracuje výhradne s vysoko kvalitnými, osvedčenými kovmi s dlhou životnosťou, ktoré im umožňují buď zachovať si svoje prirodzené čaro a farbu, alebo ich opatřit mimoriadne trvanlivými povrchovými úpravami.

Viac informácii nájdete TU.

( )