Všetky Pohľad

BLUM - konfigurátor výrobkov

E-SERVICES - digitálna podpora plánovania, výberu kovania, objednania a uvedenia na trh

Konfigurátor korpusu - moderný nástupca osvedčeného projektovacieho softvéru od firmy Blum. Celé korpusy vrátane výklopov, výsuvov a závesov Blum projektujte vo webovom prehliadači. Bezplatne, bez akejkoľvek inštalácie a vždy v aktuálnom stave. NOVINKA - zoznam kovania si pohodlne prenesiete a objednáte aj cez náš webshop.

 

Konfigurátor výrobkov vás podporí pri určovaní vhodných kovaní pre váš individuálny projekt nábytku – úplne bez inštalácie alebo aktualizácií softvéru, na PC, tablete či smartfóne.

Vyhľadajte pre svoju konfiguráciu kusovníky, údaje CAD a projektovacie informácie. Svoje projekty spravujte v sekcii „Moje projekty“ a funkciou „Moja knižnica“ si vytvorte vlastné šablóny, vďaka čomu rýchlejšie dosiahnete výsledky projektovania. Pre všetky konfigurácie kovaní, použitia pre skrinky a technológie pohybu z konfigurátora výrobkov.

A ešte: Svoj kusovník môžete preniesť priamo do internetovej predajne vybraného predajcu – jednotlivo i ako zákazku, pomocou „Moje zoznamy objednávok“.

Výhody pre stolárov:

  • bezplatná podpora on-line pri konštruovaní korpusu v 3D – bez inštalácie
  • vytvorenie kusovníkov kovaní a prírezov, výrobných výkresov, údaje CAD/CAM a BXF – digitálne alebo analógové na vytlačenie (súbor BXF obsahuje informácie nielen o kovaní, ale aj o výrobe drevených dielcov, napríklad prírezov, a o miestach vŕtania)
  • do záložky „Moje Projekty/Moje objednávky“ presne zaraďujete rôzne kusovníky vašich projektov a zákaziek
  • prenos kompletných kusovníkov kovaní priamo do predajne on-line predajcu – bez ručného zadávania objednávok

Úplný kusovník
Prehľadná prezentácia všetkých potrebných kovaní a príslušenstva

Projektové výkresy
V projektovacích informáciách nájdete výkresy konfigurovaného výrobku. Samozrejme aj na preberanie ako údaje 2D CAD

Prehľad 3D-CAD
Cenné informácie na spracovanie doplnia vaše kusovníky. Údaje CAD nakonfigurovaných aplikácií si možno prevziať vo všetkých bežných formátoch

Moja knižnica
Funkciou „Moja knižnica“ si vytvoríte individuálne šablóny na projektovanie

Moje projekty/Moje zoznamy objednávok
Do „Moje projekty“ a „Moje zoznamy objednávok“ sa môžu presne zaradiť rôzne kusovníky vašich projektov a zákaziek. Veľmi praktické: Uložené konfigurácie môžete kedykoľvek znova použiť, upraviť alebo skopírovať

Prenos predajcovi
Do predajne on-line predajcu existuje priame rozhranie – na bezpečné prenášanie kusovníkov

Pre viac informácií kontaktujte nášho obchodného zástupcu prípadne tel. +421 2 4820 2700

( )