Všetky Impulz

Praktický a štýlový homeoffice

Schachermayer ponúka širokú škálu nápadov na vybavenie vašej domácej kancelárie. © Triaflex

#IMPULZ | V súčasnej dobe zažívame to, čo nikdy doteraz. Tisíce zamestnancov museli presunúť svoju pracovnú činnosť medzi štyroch stien svojho bytu. Ale aj tu platí: pracovná atmosféra má vplyv na výkon. Nastavte si svoj domov ergonomicky, prakticky a štýlovo. V online webovom katalógu pre vás máme nie len dôležité tipy, ale aj široký výber tovaru pre vašu domácu kanceláriu.

Pandémia v mnohých prípadoch presunula každodennú prácu z kancelárie domov. Spočiatku naše bývanie nespĺňalo požiadavky: osem hodín na jedálenskej stoličke spôsobovalo bolesti chrbta, v okolí chýbali zásuvky, rovnako ako pracovné pomôcky, úložný priestor alebo správne osvetlenie. Už to nie je útulný domov, ale pracovisko tiež nie. Je ľahké zmeniť to. Nastavte si domácu kanceláriu presne podľa svojich predstáv, pretože na domácom pracovisku strávite mnoho hodín týždenne. V našom webovom katalógu nájdete širokú škálu kancelárskeho nábytku, výškovo nastaviteľných stolov, kancelárskych kresiel, úložných a regálových systémov, ale aj elektrických zásuvkových prvkov alebo indukčních nabíjacích staníc pre mobilné telefóny. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme naše portfólio domácej kancelárie. 

Vytvorte atmosféru

• prispôsobte pracovisko vášmu štýlu

• stôj je základ; dbajte na ergonómiu, štýl, funkčnosť a priestor

• kľúčové je svetlo a správne osvetlenie. Výhodou je pracovný priestor pod oknom. Stolné lampy nájdete v našom webovom katalógu.

• technické triky, ako sú inovatívne nabíjacie stanice alebo skryté zásuvky uľahčujú pracovný život

Nastavenie stola
Ergonómia je základným faktorom v domácej kancelárii. Správne držanie tela pri sedavých činnostiach je možné, iba ak je možné individuálne prispôsobiť pracovnú výšku aj výšku sedu výške tela. K tomu sú ideálne pracovné stoly s kovaním EXPANDER, ktoré je elektronicky výškovo nastaviteľné. Vďaka týmto stolovým podnožiam sa dokonca môžete rozhodnúť či budete pracovať v sede alebo v stoji.

Kancelárske kreslo
Vieme, že dlhodobé sedenie nie je zdravé. Nešetriť na kancelárskom kresle sa vyplatí hneď z dvoch dôvodov: ovplyvňuje to vaše zdravie a aj pracovnú výkonnosť. Kancelárske kreslo vďaka rôznym mechanizmom reaguje na pohybový impuls užívateľa, ale sa aj prispôsobý každej pozícii, ktorú zaujmete počas dlhého dňa. Týmto spôsobom sa môžete celý deň hýbať, aj keď sedíte. V našom sortimente nájdete nie len klasické kancelárske kreslá, ale aj kancelárske stoličky. 

Zásuvkové prvky
Pri práci z domu často bojujeme s nedostatkom zásuviek. Zásuvkový systém Kapsa ponúka ideálne riešenie. Spája napájacie a dátové pripojenie v jednom štýlovom prvku a zoskupuje ich ľahko prístupné na dosah vášho stola. 

Bezdrôtové nabíjacie stanice 
Bezdrôtové nabíjačky v kanceláriách sú nielen trendy, ale aj znižujú „káblové rušenie“ na pracovisku. Mobilný telefón nie je pripojený k nabíjačke, ale jednoducho sa umiestni na indukčnú QI nabíjačku a batéria sa začne plniť. Bezdrôtové nabíjačky, ako je Versa alebo EVOline, je možné rýchlo integrovať do nábytku alebo stola. Bezdrôtové nabíjacie stanice naviac vďaka dokonale tvarovanému dizajnu dokonale splynú s okolím.

 

( )