Všetky Impulz

Systém VS ADD® Door vytvára viac miesta

Závesný systém VS ADD® Door využíva priestor, ktorý dovtedy nebol využívaný: na vnútornej strane dverí skrine, na vnútornom boku skrine alebo voľne zavesený kdekoľvek v priestore.

#IMPULZ | Čo tak premeniť vnútro skrine na ďalší úložný priestor? Geniálne, že? VS ADD® Door presne to robí. Najmä na veci, ktoré sa často používajú a je potrebné ich mať pohodlne na dosah ruky. Šikovné prídavné poličky využívajú existujúce, ale zatiaľ väčšinou nevyužitý priestor na vnútornej strane dvierok skriniek, na vnútornej strane stien skriniek; ale je možné ho namontovať aj kdekoľvek inde na stenu. VS ADD® Door vnáša poriadok do všetkých obytných priestorov a je možné ho individuálne prispôsobiť a rozšíriť behom niekoľkých sekúnd.

Značka Vauth-Sagel je aj o umení využívať priestor. Často zle využívané alebo nevyužité priestory napríklad v kuchynskej skrini. Výsledkom sú dvere VS ADD® Door, šikovné riešenie aké tu ešte nebolo. A nie je to len funkčnosť, ktorá určuje štandardy, táto novinka spĺňa aj tie najvyššie požiadavky na dizajn. "Na dizajn a funkčnosť sa vždy pozeráme z perspektívy univerzálneho použitia. To, čo je vyvinuté vo firme Vauth-Sagel, je navrhnuté tak, aby ľuďom uľahčilo život a spĺňalo najvyššie štandardy kvality - a to platí celosvetovo," hovorí výkonnný riditeľ Vauth-Sagel Claus Sagel.

Či už na vnútornej strane dverí, na vnútornej stene skrine alebo namontované na stene: použitie VS ADD® Door je zábavné, pretože systém je ľahké zostaviť a police sú flexibilne nastaviteľné. Puristické police z práškovo lakovanej ocele vykúzlia ďalší, ľahko prístupný úložný priestor v kuchyniach, technických miestnostiach, kúpeľniach a obytných priestoroch. Ide o priestorovo úsporný spôsob, ako pohodlne uložiť veci každodennej potreby, ktoré je potrebné mať rýchlo po ruke. Bez ohľadu na to, kde je VS ADD® Door inštalovaný – pretože je k dispozícii vo výškach 650, 1450 a 1900 mm, vždy si nájde perfektné miesto. Moderné lávovo šedé prevedenie je k dispozícii skladom. 

 

WEBKATALOGÚložný systém VS ADD DOOR

 

( )