Všetky Impulz

SMEG - značka pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a majú svoj štýl

#IMPULZ | Nenechajte sa zmiasť zámerným retro dizajnom. Talianska značka SMEG patrí medzi popredných výrobcov moderných domácich spotrebičov. So značkou Smeg vytvoríte viac ako len miesto, kde se budete cítiť dobre Vy aj Vaši blízky. Môžete popustit uzdu svojej individuálnej kreativite.

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Viac ako 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

V našej ponuke nájdete aj kolekciu Sicily is my Love. Jedná sa o kolekciu malých spotrebičov s nezameniteľným nádychom Dolce & Gabbana.

Kolekcia Sicily is my Love: hriankovače, odšťavovače, kávovary, rýchlovarné kanvice, tyčové mixéry, kuchynské roboty a Slow Juicer: všetky sú zdobené zlatými citrónmi, citrusovými plodmi, opunciami a žiarivo červenými čerešňami. To sú len niektoré z typických sicílskych motívov, orámované v trojuholníkových ornamentoch. Každý dekor pochádza z ručne maľovaného prototypu, vytvoreného sicílskymi majstrami a remeselníkmi špeciálne pre túto sériu a následne je prenesený do priemyselnej výroby najvyššej kvality.

So značkou SMEG je v kuchyni vždy leto

Svieže pastelové odtiene navodia bezstarostnú ľahkosť v každej domácnosti. Nezáleží na tom, či vonku prší alebo svieti slnko. Ikonické domáce spotrebiče značky Smeg v jemných pastelových odtieňoch  dodajú každému dňu porciu letného šťastia. So sviežou pastelovou zelenou, decentnou krémovou, jemne ružovou a vzdušnou pastelovo modrou posielajú naše myšlienky na cestu na juh. K modrému Stredozemnému moru, dlhým piesočným plážam a miernym kopcom plných voňavých kvetín a byliniek.

WEBKATALOG: SMEG v ponuke SCHACHERMAYER

 

( )