Schachermayer: To najlepšie z troch oblastí

Naši zákazníci poznajú kategórie Pohľad, Impulz a Praxe aj nášho zákaznického časopisu „Holz&Eisen“.

Pohľad – Impulz – Prax. Tri oblasti, do ktorých sme rozdelili naše články pre rýchlejšiu orientáciu a jednoduchší prehľad. Všetky príspevky sú označené príslušným hashtagom #Pohľad, #Impulz alebo #Prax či už listujete v tlačených médiách, hľadáte na webovej stránke alebo sociálnych sieťach Facebooku,Twitteri alebo Instagrame.

 

#Pohľad

Sekcia #Pohľad je venovaná najnovším správam zo života spoločnosti Schachermayer. Okrem rozhovorov tu nájdete aj podrobné informácie o našich službách a dôležitých udalostiach. Nahliadneme tiež do zákulisia spoločnosti Schachermayer.

#Impulz

Príspevky s hashtagom # Impulz by mali byť inšpiráciou pre našich zákazníkov. Predstavujeme kompaktný súhrn noviniek na trhu a podrobne informujeme o inovatívnych produktoch a technologických novinkách našich dodávateľov.

#Prax

Za rubriku #Prax vďačíme našim zákazníkom, pretože ich kreativitou a rozmanitosťou prispievajú pôsobivými príbehmi počas celého roka. Sme radi, že vám môžeme v tlačených a online médiách predstaviť mimoriadne projekty - praktické príbehy z drevárskeho a kovospracujúceho priemyslu.

Radi by ste sa podelili o svoje skúsenosti v rubrike #Prax?
Neváhajte nás kontaktovať, tešíme sa na vaše pripomienky.

KONTAKT

Redakcia
E info@schachermayer.sk

( )