Všetky Prax

Inovatívna technika od firmy STRIEBIG

Tradičná švajčiarska spoločnosť STRIEBIG sa špecializuje na technológiu vertikálneho pílenia a tomuto odvetviu sa úspešne venuje už desaťročia s vášňou a rozsiahlym know-how.

Potreby zákazníkov sú na prvom mieste a sú implementované do všetkých produktov. Spoločnosť STRIEBIG, ako líder na trhu s vertikálnymi pílami, neustále kladie dôraz na ekonomické ale aj  ekologické súvislosti. STRIEBIG zaujme vysokým stupňom automatizácie a množstvom možností vybavenia, ktoré je možné individuálne prispôsobiť. Už viac ako desať rokov stojí EVOLUTION v popredí ručných vertikálnych píl a uľahčuje každodennú prácu. Vďaka pneumatickému upínaniu, vozíku s motorom, digitálnemu meraciemu systému, pneumaticky brzdeným podporným valcom ako aj laserovému zameriavaniu, presvedčia stroje STRIEBIG na všetkých úrovniach.

Zákaznícka recenzia

“Keď plánujeme veľké a dôležité investície sa spoliehame na rady a odborné znalosti zamestnancov spoločnosti Schachermayer. Pre nás je rozhodujúci rozsiahly sortiment, vynikajúce služby, odborné rady a zaujímavé ukážky. Dodávka a inštalácia tiež prebehli vždy hladko a k našej úplnej spokojnosti. So Striebig-Control (09) 6224 dokážeme dokonale vyhovieť individuálnym požiadavkám naších zákazníkov.”  (Markus Schaidreiter, Florian Erlbacher | stolárstvo Erlbacher | Wagrein)

KONTAKT:

Drevoobrábacie stroje
T: +421 2 4820 2740
E: stroje@schachermayer.sk

VIAC INFORMÁCIÍ: STRIEBIG

( )