Všetky Impulz

Podhľadové svietidlo Unika: svetlo a energia

Svetlo pod skrinkou vytvára v spálni príjemnú atmosféru – bezdrôtový a čistý dizajn © Domusline

#IMPULZ | Doba, kedy podhľadové svietidlá predstavovali len žiarivky s neprirodzeným svetlom, je už preč. Dnes sú tieto svietidlá veľmi univerzálne: napríklad svietidlo Unika D-Motion poskytuje nie len príjemné svetlo do kuchyne alebo spálne, ale funguje tiež ako zásuvka alebo USB nabíjačka. A to všetko v štýlovom dizajne.

Svetlá svietia, zásuvky napájajú. Tak to bolo v minulosti. Svietidlá ako Unika D-Motion dnes ponúkajú omnoho viac ako len optimálne osvetlenie pracovného priestoru. Charakteristický svetelný krúžok ponecháva v strede svetla dostatok priestoru pre rôzne funkcie. Unika D-Motion je k dispozícii v štyroch rôznych verziách: buď ako klasické svietidlo s dotykovým stmievačom, so zásuvkou, alebo s dvojitou USB nabíjačkou.

Podhľadové svietidlo pod skrinku s jednoduchým dizajnom je k dispozícii v čiernej farbe alebo s efektom ušľachtilej ocele. Vďaka svojej konštrukcii pomáha udržať poriadok v kuchyni alebo na nočnom stolíku v spálni. Nikde sa nepovaľujú nabíjacie a predlžovacie káble pre kávovary alebo variče, tablety, smartfóny. Nabíjanie prebieha pomocou USB nabíjačky uprostred svietidla. Vďaka sklonu 15 stupňov je pracovná plocha ideálne osvetlená.

Nastaviteľná farba svetla (2 700 K teplá biela až 3 900 K neutrálna biela). Jas sa ovláda pomocou dotykového stmievača. Je možné ním zapínať a ovládať jednotlivé svietidlá aj všetky svietidlá, ktoré sú k nemu pripojené.

WEBKATALOG: Unika D-Motion

( )