Všetky Pohľad

Nové listovacie katalógy online

Web sa stretáva s tlačenou formou. S novými online katalógmi ste vždy o krok vpred. © SCH

#POHĽAD | Naše katalógy sú už desaťročia veľmi obľúbeným a legendárnym zdrojom informácií a poskytujú dobrý prehľad jednotlivých tématických oblastiach. Pozdvihnúť túto dôležitú pridanú hodnotu pre našich zákazníkov na súčasnú digitálnu úroveň je už takmer rok zložitým projektom produktmarketingu.

Správne informácie v správnom čase sú nielen rozhodujúcou konkurenčnou výhodou v mnohých oblastiach, ale aj základným faktorom pre zvyšovanie efektivity a kvality. Nové digitálne katalógy sú už k dispozícii. So spustením online katalógu došlo tiež ku reorganizácii a kategorizácii našich produktových skupín, čo zabezpečí ľahšie a intuitívnejšie vyhľadávanie. Rozsiahle informácie vo webovom katalógu budú dostupné aj v listovacích katalógoch, čím sa výrazne zvýši užívateľská prívetivosť. 

Svet produktov a svet tém

Online katalógy sú rozdelené do kategórie "Produkty" a "Témy".  Obe tieto nové záložky nájdete v sekcii "Katalógy". Takmer celý sortiment je tu prezentovaný v dvanástich nových produktových oblastiach. Tieto oblasti sú ďalej rozdelené do jednoduchých produktových skupín, aby bylo možné urobiť rýchly a štruktúrovaný výber. Nie je nutná registrácia, či prihlásenie. Zákazníci a záujemcovia môžu využívať informácie z produktových oblastí rovnocenne. Cieľ uľahčenia orientácie a zlepšenie intuitívneho používania je tak dokonale splnený a výrazne uľahčuje vyhľadávanie. Nový systém zlepšuje interakciu medzi webkatalógom a weshopom na všetkých úrovniach. Mapovanie sortimentu je tak výrazne zjednodušené. Celý obsah ako napríklad videá, bezpečnostné listy, montážne návody, 360 stupňové obrázky a veľa ďalšieho je potom v prípade potreby okamžite zobraziť v listovacích katalógoch. Jednotlivé produkty je možné jednoducho preniesť z webkatalógového okna do nákupného košíka. To šetrí čas, peniaze a určite aj nervy. Nový vizuálny jazyk je zrozumiteľný a užívateľa pohodlne a ľahko prevedie svetom SCH produktov. V tématickom svete (záložka "témy") sú klasické tlačené brožúry dočasne zobrazené ako listovacie katalógy. To znamená, že je možné rýchlo a ľahko vyvolať aj aktuálne informácie v novo spustenom webkatalógovom okne.

WEBKATALOG Produkty a témy

( )