Všetky Impulz

LIEBHERR - špecialista na chladenie a mrazenie

Spotrebiče LIEBHERR, či už integrované alebo voľne stojace, nikdy neprestanú vzbudzovať úžas a záujem svojimi inovatívnymi technológiami a kvalitným, štýlovým prevedením

#IMPULZ | Chladiace a mraziace zariadenia spoločnosti Liebherr sú už desaťročia synonymom kvality, spoľahlivosti a dlhej životnosti. Vďaka inovatívnym technológiám a vysoko kvalitným materiálom sú tieto spotrebiče mimoriadne komfortné a vyznačujú sa efektívnou spotrebou energie. LIEBHERR je špecialistom na chladenie a mrazenie a v jeho ponuke nájdete spotrebiče pre použitie v domácnosti, ako sú kombinované chladničky, chladničky, vinotéky, skriňové a truhlicové mrazničky. Odteraz zakúpite vybrané produkty tejto renomovanej značky aj u nás!

Existuje veľa dobrých dôvodov, prečo si vybrať práve LIEBHERR. 

Hneď na úvod je dobré spomenúť, že ide o výrobcu s viac ako 60-ročnou skúsenosťou v oblasti chladenia. Ako špecialista na chladničky a mrazničky vyvíja inovatívne produktové riešenia, ktoré sú evidentné v každom z vyrobených produktov. V Európe existuje len málo výrobcov domácich spotrebičov, ktorí majú toľko verných zákazníkov ako práve LIEBHERR. Ten, kto je zvyknutý na najvyššiu kvalitu, nemôže prijať kompromis. Kedy sa aj vy rozhodnete pre voľbu bez kompromisov? 

WEBKATALOGSpotrebiče LIEBHERR

Pre zabezpečenie spoľahlivosti sú u LIEBHERR používané materiály a komponenty tej najvyššej kvality. Navyše každý spotrebič prejde v priebehu výroby skúškami testujúcimi ich plnú funkčnosť tak, aby sa k zákazníkovi dostal spotrebič, ktorý ho bude sprevádzať počas dlhých rokov. Pokiaľ však budete nejaký náhradný diel predsa len potrebovať, môžete sa spoľahnúť, že Vám bude dodaný originál od LIEBHERR. Väčšina náhradných dielov je dostupná až 10 rokov po ukončení výroby, niektoré dokonca oveľa dlhšie. Optimálnu starostlivosť o zákazníka a bezproblémový servis vníma LIEBHERR ako úplný základ svojho záručného i pozáručného servisu.

Ich spotrebiče sa pýšia inovatívnym dizajnom, ktorý im dodáva nadčasovú eleganciu. Tá je pravidelne oceňovaná tiež v rámci prestížnych cien ako je Red Dot Design Award slebo iF Design Award. Ich zariadenia sú prezentované nielen v klasickej bielej farbe, trendových farebných variantoch, ale tiež v moderných povrchových úpravách SmartSteel alebo BlackSteel. Spoločne s elektronickými ovládacími prvkami, inovatívnymi technológiami a vnútorným usporiadaním povyšujú klasický spotrebič na pomocníka, bez ktorého sa jen tak nezaobídete. Kombináciou najmodernejšej elektroniky a vysoko účinných chladiacich systémov ponúka LIEBHERR nielen atraktívny, ale  zároveň ekonomický sortiment spotrebičov v najvyšších triedach energetickej účinnosti naprieč všetkými skupinami produktov.

A na záver to najlepšie – originálna technológia čerstvosti v podaní LIEBHERR BioFresh. Tá poskytuje perfektnú skladovaciu klímu na dlhodobú čerstvosť potravín. Pri ideálnej vlhkosti si ovocie, zelenina, mäso, ryby a mliečne výrobky uchovávajú všetky svoje vitamíny i chuť oveľa dlhšie ako v bežnej chladničke. Nezávislé výsledky testu potvrdzujú, že určité jedlá môžu byť skladované až trikrát dlhšie v chladničke s touto technológiou.

 

( )