Všetky Impulz

Hawa Junior Acoustics: efektívne tlmenie zvuku

Pokoj a ticho, ktoré je zároveň príjemné na pohľad. Hawa Junior Acoustics

#IMPULZ | Viac súkromia v interiéri vďaka posuvným riešeniam s účinným tlmením zvuku: Nový Hawa Junior Acoustics poskytuje nielen efektívne tlmenie zvuku, ale tiež zabraňuje prenikaniu pachov, prievanu a svetla. Vďaka tomuto inovatívnemu systémovému rozšíreniu môžete flexibilne navrhnúť tie zóny, ktoré sú také dôležité, dokonca aj v konceptoch otvorenej architektúry.

Akustika miestnosti ovplyvňuje kvalitu vášho života

Mnoho ľudí trávilo v posledných mesiacoch viac času doma a zažili, aký rušivý hluk dokáže byť. Mať možnosť pracovať a venovať sa svojim záľubám v pokoji a pohode je nevyhnutné a patrične sa zvýšila aj túžba po diskrétnosti. Nielen medzi susedmi, ale aj v rámci tej istej kancelárie či inej situácie.

Z architektonického hľadiska to viedlo k tomu, že štrukturálna akustika zohrávala pri plánovaní dôležitejšiu úlohu ako základ konceptu použitia. A že riešenie ako Hawa Junior Acoustics, ktoré zdvojnásobuje priestorovú úspornosť posuvných dverí s efektívnym tlmením zvuku, poskytuje nové možnosti. Pre architektov a dizajnérov, ale aj obyvateľov.

Posuvné kovanie to utesňuje

Tesne zatváracie posuvné dvere s „Hawa Junior Acoustics“ umožňujú v prípade potreby zabrániť rušivému hluku z átria a poskytujú ochranu pred prievanom, ktorý v zime prefukuje cez vchodové dvere.

Kĺzanie proti zvuku

Efektívne tlmenie zvuku na základe osvedčeného Hawa Junior 100: Klasická win/win situácia pre každého. Vďaka inovatívnemu systému tesnenia je prenos zvuku z miestnosti do miestnosti znížený až o 41 dB. Nedochádza k nežiaducemu dopadu svetla, prievanu, vodnej pare a kuchynským pachom. A to všetko nikdy nejde na úkor pohodlia: 

Obsluha je ako obvykle jednoduchá a vo verzii s Hawa SoftStop je rovnomerné zatváranie tiché a jemné.

Výhody systému HAWA Junior Acoustics

  • komfort
  • zníženie hluku 
  • bezpečnosť
  • estetika
  • neviditeľne integrovaná technológia
  • flexibilita

 

Webkatalog

Viac informácií: HAWA Junior Acoustics

 

( )